Co se týče omdlévání

Od: Datum: 15.09.14 20:33 odpovědí: 4 změna: 16.09.14 14:07

Dobrý den, je mi třináct let a chodím do osmé třídy ZŠ a mám veliký problém, protože celý rok na biologii probíráme anatomii lidského těla a mě se z toho dělají závratě a omdlývám kvůli tomu. Prosím pomozte mi co s tím mám dělat, jen prosím nepište ať to neřeším ;) předem děkuji a za hrubky se omlouvám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.14 20:38
avatar

Říct to vyučujícímu. Kdysi dávno...když jsem ještě chodila na zš, tak jsme něco podobného měli také a jeden kluk při látce anatomie omdlel, nakonec se pak vyučující na začátku hodin vždy ptala, komu bývá špatně a podle toho hodinu zajistila. No každopádně to řekněte, oni už to ve škole nějak vyřeší a pomohou..

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.09.14 20:41
avatar

Snaž se si uvědomit, že takhle funguje i tvoje tělo. Taky chodíš na záchod, máš v těle vnitřnosti, můžeš zvracet. To je prostě život, čím dřív si zvykneš tím lépe. Až budeš mít dítě, budeě ho přebalovat, vysávat mu hleny atd. Nenecháš ho přece trápit kvůli tomu že to nedáš!

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 16.09.14 07:42
avatar

Na medicínu asi nepůjdeš. A na základce je učení o lidském těle značně zjednodušené. Dozvíš se asi jen o přijímání potravy, vylučování, menstruaci, nemocích, hygieně. A na tom nic není. Do pitevny na exkurzi nepůjdete.

Nebuď z toho vedle, vylučuje, stůně, atd. každý z nás. A kdo říká, že ne, tak kecá.

Raději se věnuj češtině, i tam máš nedostatky. I když se omlouváš za hrubky, na věci to nic nemění. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kiakai
Datum: 16.09.14 14:07

Ahojky, je mi 32 a taky je mi na omdlení a na zvracení když jde o něco s lidským tělem. Nedávno jsem si na netu hledala informace o operaci štítné žlázy a ani jsem to nemohla dočíst, jak zle se mi udělalo. Ani jsem si to nijak zvlášť nepředstavovala i ten prostý text stačil. Dřív mi takové věci nedělaly vůbec žádný problém, teď když se mluví třeba jen o krvi jsem na pozvracení. Takže úplně chápu jak Ti je, ale radu bohužel nemám. Jen abys věděla, že v tom nejsi sama;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.