Škola nemoc

Od: odpovědí: 10 změna:

dobrý den včera mi bylo fajn ale večer mě hodně bolelo v krku ale nikomu jsem to neřekl dnes ráno eště víc a někdy i kašlu máma jde brzo do práce takže když vstanu doma nikdo není zůstal jsem doma nešlo mi moc mluvit ted je to už lepší ale jak to vysvětlím mámě? bude si myslet že simuluji poradtě prosím jak to vysvětlit

10 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar martinaa

To tady fakt není nikdo, komu bylo večer blbě a ráno ještě hůř? Ne každej je hned ulejvák a lhář. A rozhodně všichni využili volný den k opakování učiva, že. *uf*

doplněno 15.09.14 19:43:

Tož kolikrát se večer modlím a ráno je to stejně horší... a třeba měla tazatelka strach z mámy, že by jí nevěřila.;). Je strašný jít do školy, kyž je ti hrozně a nikdo ti to nevěří :) A těch potenciálních dalších - tebou - nakažených...

doplněno 15.09.14 20:18:

Joo, to už bude těžší :(, ale snad není tazatelka mimino a má pusu. Z jednoho dne, pokud to byla fakt nárazovka, bych nedělala velkou vědu. Za předpokladu, že se to nebude opakovat.

Mě bylo dnes v noci blbě, ale ráno líp :-D. A tak jsem šel ráno do práce, ikdyž se mi po právě skončené dvojtýdenní dovolené nechtělo.

Nicméně, pokud bylo tazateli fakt blbě, mohl mamince zavolat.

doplněno 15.09.14 20:00:

Martino jasně, ale bude ji máma věřit nyní večer?

 


0x
avatar ringo

Jsou dvě možnosti. Buď jí řekni že tě bolelo v krku ani mluvit si nemohl a v tom případě se bude zlobit /vy nemáte spojení mobilem?/ a nebo se přiznej žes nechtěl do školy na písemku a to snad pochopí.

Pro jednou to asi zkousne, ale slib jí, že příště jí to včas řekneš.

 


0x
Ale no tak...Zkratka a dobre se ti nechtelo do skoly,priznej barvu a nelzi mame o nejakem boleni v krku ! Myslim,ze by bylo nejlepsi ji to rici na rovinu,ona to stejne prokoukne.A slib ji,ze uz se to nebude opakovat.Dozajista sam chces,aby z tebe nebyl prizivnik a nemakacenko...S timto laxnim pristupem bys k tomu nemel daleko !

Wampíku, já bych nebyla hned tak přísná, máme nemocnou většinu dětí.

 


0x

Záleží, jak to máte doma nastavené, co se třeba omluvenek týče.

Já když do školy nešla, protože mi ráno nebylo dobře, tak jsem volala mamce, že do školy nejdu, protože ... Někteří třídní jsou takoví, že i na střední volají hned rodičům, kde je jejich dítě (i když nemá mnoho absencí) a potom je divný, že rodiče nic neví...

Teď už ti nezbývá nic jiného než prostě odpoledne dojít za mamkou a říct jí jak to bylo. A žádné blbosti s tím, že budeš chcít teď znovu ztratit hlas!

 


n škola mi nevadí nesymuluji měřil jsem si teplotu a mám 37,3

To je normální. Já když chtěl simulovat, tak se mi podařilo vytáhnout teplotu až na 37,8 a nic mi nebylo. Jen aby se mi věřilo.

 


0x
avatar iz

Neměli jste dneska písemku z češtiny? Doufám, že jsi čas aspoň využil/a k opakování. Mamince řekni pravdu, nelži jí! A pokud jsi oprvadu měl/a problémy, měl/a´s to říct už včera.

doplněno 15.09.14 21:14:

Martino, přemýšlejte: Proč o problémech neřekl/a mamince hned včera nebo ráno? Proč mamince nezavolal/a do práce? Proč hledá radu tady?

Podle mne se ulil/a a teď hledá, jak to "okecat" ...

Ivzez, možná ano, možná ne... souhlasím s tím, že to měl řešit dřív a mámě zavolat, aspoň to je normální chování, ne to řešit někde večer pokoutně na netu *placni*.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]