Čichnova,Purkyňova nebo Sokolská

Od: Datum: 05.09.14 02:03 odpovědí: 5 změna: 05.09.14 19:32

Ahoj,přemýšlím o letošní podání přihlášky na informační technologii,ale nevím kterou školu si vybrat.Která je nejlepší a proč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 05.09.14 05:34

Dobrý den, možná by nebylo špatné napsat alespoň název města či obce, kde se uvedené školy nachází - zdá se, že jde o název ulic a zřejmě v nějaké obci na území ČR, že? Zdravím!

P.S. Nejde snad dokonce o město zcela hlavní?

doplněno 05.09.14 16:57:

sappy - zdá se, že informace si najít umíte. Ale, hledáte ulejvárnu a chcete snadno projít nebo školu, která vyžaduje učení a je obtížnější? Jaké kritérium je pro Vás ten pojem nejlepší? Podle čeho se budete rozhodovat?

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 05.09.14 09:01

Ta Čichnova a Purkyňova budou průmyslovky v Brně , kde se ten obor Informační technologie nabízí. Tu Sokolskou jsem zatím nenašel.

doplněno 05.09.14 09:11:

Tak Sokolská je další průmyslovka v Brně.

Od: lmgify
Datum: 05.09.14 09:31

V Sokolské jsem obor informační technologie nenašel.

Podívej se na weby těch průmyslovek a přečti si, co o těch oborech píšou a běž se podívat na Den otevřených dveří a tam se zeptej na zbytek, co jsi se na webu nedočetl(a).

Bohužel web Purkynovy je na detailnější informace dost skoupý. Uvádějí jen to, co je dole na obrázku.

V Čichnové mají 2 různé obory Informační technologie. Jeden je spíše na počítače a počítačové sítě, druhý je zaměřen spíše na telekomunikace (drátové a mobilní datové/telefonní sítě).

doplněno 05.09.14 09:41:

Purkyňova: hlásilo se 222, místo mají jen na 120

Čichnova: na to počítačové zaměření se hlásilo 101, přijímali 30. Na to telekomunikační zaměření se hlásilo 62, brali 56, místo mají pro 60.

Klikni také na sloupeček "Přijímací řízení", a si můžeš udělat představu, kdo jde bez přijímaček, z čeho se přijímačky dělají a s jakým průměrem ze školy mᚠšanci se tam dostat.

Od: sappy*
Datum: 05.09.14 16:29

Myslela jsem,že mi poradí lidi,co s nějakou tou školou mají zkušenosti...co píšou na webech vím taky..

Datum: 05.09.14 19:32

Sappy, tohle přece nemůže fungovat.

Jak by ti mohl někdo poradit, když o sobě nic nenapíšeš?

Pro každého je důležité něco jiného, co je pro jednoho nejlepší, může být pro druhého nepřijatelné.

Jen ty sama víš, co tě zajímá, a čemu dávᚠpřednost. Rozepiš se trochu, pak ti někdo může poradit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.