Studium policejní akademie - spěchá

Od: Datum: 03.09.14 14:50 odpovědí: 3 změna: 04.09.14 07:28

Zdravím, nastupuji na dálkové studium, pro můj ročník je vydán níže uvedený studijní plán, zítra si musíme přihlásit předměty na které budeme chodit. Ty povinné se přihlásí sami, to chápu, jenže na tento semestr (první pololetí prváku) si můžeme přihlásit maximálně tři předměty, ale celkem za první ročník musíme mít 60 kreditů a na konci třeťáku dohromady 180kreditů s tím, že jako další podmínka je, že z každého bloku musí být splněno minimum 15/30/15 kreditů.

Jaké předměty si mám tedy vybrat, abych to dal, ať počítám jak počítám nejde mi to. Jelikož povinně volitelné předměty se učí jen 1. 2. a 4. semestr (minimum 15 bodů) zatím co povinně volitelné maji minimum 30 kreditů.

Nebo jsem to pochopil špatně a přihlašuje se více předmětů? V SISu (studentský informační systém) je však, že jdou zapat pouze 3 (+1 jazyk). Bohužel při zápisu nás tam bylo kolem 150ti a nikoho tam nebylo slyšet, natož rozumět co tim chtěl říct.

http://www.polac.cz/inf_stud/so_plany/kb621.pdf

Na PA telefony nikdo nezvedá, Prahu mám z ruky, forum tam nemají, navíc tenhle styl studia je údajně letos poprvé, takže minulých studentů se moc nelze ptát a ti z denního to měli jinak. Prosím HELP ! díky.

doplněno 03.09.14 15:06:

teď to zas píše Maximální počet předmětů, které si smíte na své fakultě zapsat po webu, je 4!

tak já nevim, je to s jazykem, nebo bez? bez jsem to spočítal a prvák mi vycházi 57 kreditů, takže jsem neprošel


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.14 00:47
avatar

A není to např. tak, že si z každého bloku povinně volitelných předmětů můžete zaregistrovat 3? (3 z právního bloku, 3 z bezpečnostního atd.)? Jinak podle mě vám nedovolené registrace systém nepovolí, alespoň u nás ve škole to tak je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vysokoskolak
Datum: 04.09.14 06:36

to právě nikdo neví a nikdo nebyl schopný to pořádně vysvětlit, no od 8mi to tam naklikám a děj se vůle boží ... :D

Od: vysokoskolak
Datum: 04.09.14 07:28

Tak kolegové z práce mi to na poslední chvíli vysvětlili

- předmět je zapsanej v tabulce kdy se otevírá, takže pokud si ho nezapíšeš v tom semestru, tak si ho můžeš napsat v kterýmkoliv dalším (jen ho nesmíš mít za studium víckrát, může být jen jednou)

- některé předměty jsou dvousemestrové, nejde se přihlásit až v dalším semestru, musíš počkat až bude zas ten "první"

- omezení na 4 předměty + 1 jazyk je jen v (ted nevim jestli řikal první semestr nebo první ročník), pak už si jich můžeš vzít kolik chceš

takže už je to OK

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.