Žádost střední škole

Od: Datum: 02.09.14 22:04 odpovědí: 5 změna: 03.09.14 08:18

Dobrý večer,já mám takový problemeček chci vás poprosit o jednu radu! Možná si budete myslet že jsem magor :D Já si chci podat žádost na střední školu o uvolnění předmětu matematiky! Já jsem na oboru: masér v 1.ročníku Chci vás požádat jestli mi s tím nepomůžete nebo mi aspoň řeknete jak to mám napsat píšu to mimochodem paní zástupkyňi ) Děkuji vám moc Dobrou noc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.09.14 22:52
avatar

Dobrý den, žádost si můžete napsat jakoukoliv, ale mělo by to mít význam. Zde se obávám, že bez ohledu na formulaci, Vám nebude vyhověno. Musel by tam být rozumný a vysvětlitelný důvod (zdravotní=?), ale ta škola má určité předměty a asi nebude diskutovat. Není matematika i předmět maturitní? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lmgify
Datum: 02.09.14 23:11

Z jakého důvodu budeš žádat o uvolnění?

Jseš na tom 3-telém učebním oboru Rekondiční a sportovní masér? Protože matematika v rozsahu minimálně 3 hodiny týdně (součet za všechny 3 ročníky) je předepsána [PDF] tím vzdělávacím programem.

doplněno 02.09.14 23:17:

Nebo jsi na tom 4-letem studiu s maturitou?

doplněno 02.09.14 23:29:

Ten maturitni obor ma matematiku povinne dokonce 2 hodiny tydne po cele 4 roky :)

U maturity se musi clovek rozhodnout povinne [PDF] mezi anglictinou,nemcinou a matematikou. Cili matematika neni povinna, kdyz radeji budes maturovat z jednoho ciziho jazyka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 03.09.14 05:34
avatar

Telocvik bych z rozumnych duvodu pochopil ale s matikou to nejspis nevyjde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.14 07:49
avatar

Nedělejte to! Vzbudíte veselí ve sborovně i mimo ni. Uvolnění stejně nedostanete. Na škole je několik dyslektiků, dysgrafiků, dyskalkuliků a všichni musí číst a psát a počítat, ikdyž jim to hlava nebere. Tohle všechno patří ke všeobecnému vzdělání.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 03.09.14 08:18

Pokud chceš pobavit školu, tak klidně to podej, tomu nikdo nezabrání, ale řediteli, nebo u vás ve škole rozhoduje paní zástupkyně? Předměty jsou pro daný typ školy stanovené, jinak viz školský zákon. Nejde-li o maturitní předmět, a nezáleží ti na výsledku, tak to projdi se čtverkou. Hlavně že lidi budou spokojeni s tvými masážemi, ne s výsledky z matiky A k tomu ti dopomáhej bůh.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.