Bojím se že to nedám. Co s tím?

Od: Datum: 01.09.14 21:16 odpovědí: 5 změna: 02.09.14 15:38

Ahoj, jsem ve druháku na Stavebce a bojím se že rupnu.. Jelikož máme další předměty a jedním z nich je stavební mechanika tak mám trochu strach.. Prosím dejte nějakou podporu.. :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.09.14 21:20
avatar

Proč se bojíš zrovna stavební mechaniky? Co je na tom předmětu tak strašného? A pamatuj si, že když budeš myslet na to, že rupneš, tak prostě rupneš. Vůbec si tyto černé myšlenky nepřipouštěj a určitě to nějak zvládneš. Věř si.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: caprio
Datum: 01.09.14 21:21

Ale taky je to o tom, že sedím sám.. ale to jsem si asi vměšnil nějak do hlavy, že potřebuji souseda.. Díky za podporu :)

Datum: 01.09.14 21:20
avatar

Když budeš ve škole dávat pozor a doma se pravidelně učit, tak to určitě dáš. Je to jen na tobě !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.14 23:50
avatar

_chápu to,taky jsem chtěla ve druháku stavebku vzdát,ale kvůli deskriptivě.Mechanika tak nebyla nic moc,ale prolezla jsem.Dnes si uvědouju jak to bylo "lehké"já to brala jako učivo a né jako věc co si dokážu představit v praxi a zamyslet se nad ní.Problém byla i geodezie a nesměj sejen kvůli tomu,že mi neřekli,že bod 0 si určím sama kde bude...a já pořád dokola nevěděla kde ho hledat,tím šlo všechno do háje a já prolezla se 4.Prostě neučit se jen učivo,ale víc se nad tím pozastavit.Pozemák sem se nejvíce naučila na stavbě,že jsem viděla o co jde,jinak jsem s těch řezu byla kolikrát paf a taky u piva s lidma co už stavěli a doplňovali jsme si informace co a jak dělali.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laco*
Datum: 02.09.14 15:38

Ahoj, prosím ťa, hlavne sa nestresuj popredu. Uč sa, bojuj a uvidiš, no nevzdaj to ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.