Jak se odvolat

Od: Datum: 26.08.14 11:56 odpovědí: 4 změna: 26.08.14 12:57

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mám ještě nějakou šanci se odvolat proti výsledku reparátu na střední škole?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od:
Datum: 26.08.14 12:03

Odvolat se můžete k Odboru školství, mládeže a tělovýchovy příslušného krajského úřadu, ale zřejmě vám to nebude nic platné.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 26.08.14 12:13
avatar
V prve rade by sis mela sama sebe zhodnotit,zda jsi byla dostatecne pripravena a kolik otazek jsi zodpovedela spravne k tomu,aby te pustili do dalsiho rocniku.To prece vis...Pak teprve zvazuj odvolani.Ovsem,myslim si,ze oni by si nedovolili te nepustit dale,pokud jsi byla zpusobila a naucena.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.14 12:31
avatar

Ano Wamp student profláká rok a pak si myslí, že reparát bude brnkačka. Každý pedagog pokud chce, dokáže studentovi, že na to nemá, pokud je to navíc student kázeňsky problémový chce se ho zbavit, pokud je to student co jen např. dlouho marodil nebo jen jeden předmět mu i se snahou dělá problémy, vždycky se takovému pomohlo. Odvolat se jistě může ale i u komise (pokud k ní dojde) sedí pedagog a je informován co je to za studenta.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.14 12:57
avatar

Opravnou zkouškou se zjišťuje, zda je žák způsobilý postoupit do dalšího ročníku, jestli má takové znalosti předmětu, aby měl nač navázat a mohl pokračovat. Domníváte-li se, že toto splňujete, zkuste se odvolat k výše zmíněnému odboru. Pokud nesplňujete, požádejte radši ředitele školy o povolení opakování ročníku.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.