Reparát v 8 třídě

Od: Datum: 25.08.14 18:49 odpovědí: 8 změna: 31.08.14 16:39
Dobrý den
Jsem v 8. ročníku ZŠ a zítra dělám reparát z matematiky.
Dělám ho poprvé, tak se chci zeptat jak to probíhá.
Jakou známku budu muset dostat abych prošel, jak to zkoušení probíhá a jestli mě učitelé budou "mučit" nebo jedtli budou chtít aby se mě už zbavili.
Jestli mám výt upřímný, moc jsem se neučil...
Stenyboo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stenyboo
Datum: 25.08.14 19:26
Prosím
Od: iv®
Datum: 25.08.14 19:30
Ja Ti asi neporadim úplně přesně. Nikdy jsem žádný reparát dělat nemusela. Ale je to opravna zkouška. Tudíž neco jsi nezvladl. A ted bys měl předvest, jak ses za cas, ktery ti byl dan navíc dokázal pripravit. Proc ses neucil? Nemusel bys teď sedět u pc a žádat radu jak to bude probíhat. A proc si myslis, ze by ucitele meli zajem Te mucit? Budou pouze požadovat abys ukazal sve vedomosti.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.08.14 20:30

Já to dělal na střední, učitelka napsala na tabuli 4 příklady a pak to rovnou známkovala. Musíš dostat alespoň 4ku aby jsi prošel, jelikož jsi předtím měl 5ku. Když nedáš reparát (nevím kolik je možností) tak pak budeš opakovat ročník.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.08.14 12:58

Tak co, jak to dopadlo?

Ohodnoceno: 0x

Od: iv®
Datum: 26.08.14 17:11
Taky by mě to zajímalo. ..

Od: moona
Datum: 27.08.14 20:06

rEPARÁT jsem ještě nedělala,ale zajímalo bymě jak to dopadlo.

Tak co?

Datum: 27.08.14 22:47

Musel jsi to mít dostatečné. To je 4 . Pokud horší tak jsi to neudělal ,ale podle tvé otázky je lepší že jsis to zopakuješ

Od: ehm
Datum: 31.08.14 16:39

sorry, ale propadnout v 8. třídě dokáže jenom idiot. To jsi v těch hodinách snad pořád jenom kecal a nedával pozor? Není snad možné aby jsi nepochytil alespoň něco z toho, co vám učitel/ka říká. Kdyby jsi aspoň trochu poslouchal co říká, tak by jsi ty prověrky na 3 až 4 zvládal

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.