Jak se naučit francouzsky online?

Od: Datum: 16.08.14 18:53 odpovědí: 3 změna: 18.08.14 15:11

Zdravím! Rozhodl jsem se, že se začnu učit francouzštinu jako samouk, bohužel, co se týče učebnici , kterou bych si rád pořídil (Francouzština (nejen) pro samouky), je dost drahá, proto jsem se rozhodl dát šanci franzouštině online na internetu, pokud možno zdarma (:D). Nevíte o nějaký stránce, která by se mnou začala opravdu od začátku, tak abych chápal? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 16.08.14 23:14

Na Youtube jsem videl par profesionalne udelanych kurzu zdarma. Desitky kratkych (~3min) lekci,kde je vysvetlen vzdy jeden gramaticky jev.

Taky bych se podival na stranky RFI (Radio France International), jestli tam neco nemaji. Myslim, ze jsem tam neco videl.

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 18.08.14 12:42

Francouzsky za 2,5 hodiny :)

doplněno 18.08.14 12:46:

Pri zobrazeni tech videi se bohuzel na Poradte ztrati informace o kanalech, ze kterych to bylo prevzato, takze tady jsou: YouLearnFrench a Learn French with Vincent

Od: zabozrout
Datum: 18.08.14 15:11

Bohužel u Frj. kvůli výslovnosti to chce začít s učitelem který hned opraví chyby a vysvětlí jak vyslovovat správně. Začit z nuly jako samouk nedoporučuju, i když se budete třeba nahrávat a pak poslouchat, porovnávat se správnou výslovností podle videa, tak je to problém..

Přejít na samouka to chce až po zvládnutí výslovnosti...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.