Německý chat bez registrace?

Od: Datum: 11.08.14 10:45 odpovědí: 3 změna: 13.08.14 23:01

Dobrý den,

existuje nějaký server, kde se dá chatovat s Němci bez toho aniž bych se musel registrovat?

Jde mi o procvičení a zlepšení komunikace v německém jazyce.

Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.08.14 06:55
avatar

Dobrý den, když si na německém Google zadáte výraz "chat ohne registrieren", tak je tam celá řada odkazů - bohužel, se svou znalostí němčiny nemohu rozpoznat všechny "záludnosti" podmínek užívání na jednotlivých serverech a chatech. Nevím, proč se bojíte registrace, když se tam chcete chovat slušně a server stejně rozpozná Vaší českou IP adresu a nějaký nick si asi na každém chatu musíte zvolit. A pokud jde o mailovou adresu, tak si na chatování založte nový mail a ten pužívejte jen pro tento chat. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.08.14 20:20
avatar

Podle mě je nejlepší Chatroulette. Můžeš si tam zadat to, aby se ti připojovali pouze lidé z německy mluvících zemí. Problém je ten, že se musíš přihlásit, ale myslím si, že to je jen maličkost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.14 23:01
avatar

Kdysi jsem hledala německé chaty ze stejných důvodů jako Vy. Pár jsem jich našla, ale nemám s nimi příliš dobré zkušenosti. Jednoslovné věty – spíše "výkřiky" než konverzace a spousta chyb. Podle mne by Vašemu účelu moc neprospěly.

Zkuste se spíše zamyslet nad svými zájmy a najít si německá fóra, která se těmito oblastmi zabývají. Další možnost je se na Facebooku zapojit do německých skupin. Na Facebooku najdete i skupinu, kde si lidé navzájem vypomáhají s výukou cizích jazyků.

Ovšem nic z toho není bez registrace. K registraci můžete použít "jednorázový" e-mail, který po potvrzení registrace zrušíte, takže Vás pak nebude nikdo otravovat...

Pokud přesto dáte přednost chatu, vyberte si: Chat ohne Anmeldung

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.