Vysvědčení na přihlášku na SŠ

Od: Datum: 06.07.14 17:36 odpovědí: 3 změna: 07.07.14 22:47

Ahoj, chtěl bych se na něco zeptat. Studuju střední školu a v budoucnu po maturitě bych se chtěl hlásit ještě na další (konzervatoř). Na přihlášku je nutné napsat vysvědčení. Mám tam napsat ještě vysvědčení ze základní školy a nebo ze střední?
Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 07.07.14 09:17

Z osmeho a devateho rocniku ZS, pokud jsi chodil do skoly jako ostatni deti. Vsechny ostatni pripady jsou popsany v §1 prislusne vyhlasky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.14 12:53
avatar

no co pamatuji, když máš diplom z vysoké a chceš si udělat ještě jednu, pak musíš doložit maturitní vysvědčení.

Maturitní vysvědčení je podmínka pro vstup na VŠ.

Proto si myslím, že pro přihlášku na střední školu budeš muset vždycky předložit vysvědčení ze ZŠ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.14 22:47
avatar

Náš ředitel chtěl navíc vidět i vysvědčení z posledního navštěvovaného ročníku předchozí střední školy. Pokud půjdete na konzervatoř až po maturitě, bude možná ředitel chtít vidět maturitní vysvědčení.

Není škoda jít na konzervatoř až po maturitě? Nezvládl byste část studia souběžně (na jedné škole požádat o individuální studijní plán)? Nebo se uměleckému oboru věnovat při studiu SŠ a po maturitě se přihlásit na uměleckou VŠ?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.