Mám si jít pro vysvědčení?

Od: Datum: 27.06.14 07:28 odpovědí: 4 změna: 27.06.14 13:31
Ahoj, posledních 14 dni jsem vůbec nebyl ve škole. Tak si říkám, jestli si mam jit teď pro vysvědčení. Stejne jsem ze dvou předmětů neklasifikovan a jestli to nebude blby když si půjdu jen pro to vysvědčení a jinak se tam neukazu.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.06.14 07:50
avatar

Dobrý den, snad si neděláte jen legraci. Ono bylo blbé, že jste tam nechodil už dříve. Jestli máte nějaké výčitky svědomí až nyní, tak si s tím už nedělejte starosti. Doufáte, že Vám to vysvědčení třeba přinese paní učitelka až domů? To asi neudělá. Tak si to tam běžte hezky "vyžrat", protože z boje se neutíká - a pro Vás je ta škola asi bojiště. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: fido*
Datum: 27.06.14 08:03

Ben má pravdu, ale mezi námi děvčata z pohledu jádra pudla ... na co potřebujete vysvědčení? Na nic. Tedy pokud nejde o to poslední, kterým dokládáte u zaměstnavatele své ukončené nejvyšší vzdělání. Pokud usuzuji, tak stejně budete na škole pokračovat, pokud jde tedy o žáka zakladní školy. Pokud jde o středoškoláka, a bude pokračovat opakováním, tak ho také nepotřebuje.

Pravdou ale je, že je nutno naučit se sklonit hlavu a uznat své chyby a vysvědčení si vyzvednout ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 27.06.14 08:42
avatar

no tak asi budeš dělat o prázdninách doklasifikaci, ne? takže bys tam měl dojít, domluvit se jak s těmi zkouškami...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.06.14 13:31
avatar

V případě dvou neklasifikací bys neměl dostat vysvědčení, ale jenom výpis známek z třídního katalogu. Vysvědčení dostaneš až po složení doklasifikačních zkoušek.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.