Známky - vysvědčení

Od: Datum: 26.06.14 19:31 odpovědí: 5 změna: 26.06.14 20:08

Dobrý den, co řikáte na tyto známky?Jsem v 8. třídě.Dobré?Špatné?:Český jazyk - 2 Matematika - 1 Anglický jazyk - 2 Německý jazyk - 2 Dějepis - 2 Zeměpis - 2 Přírodopis - 2 Chemie - 2 Fyzika - 1 občanská výchova, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova, pracovní činnosti,volitelný předmět - 1


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.14 19:35
avatar

Proč bychom na ně měli něco říkat? Pro někoho mohou být dobré, pro jiného špatné. Jestli odpovídají tvým vědomostem a schopnostem, to tady taky nikdo neposoudí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 26.06.14 19:37
avatar

Dobrý den, já myslím, že je to slušné. Vyznamenání to není, ale slušné ano. Zdá se, že máte větší schopnosti na ty technické předměty. Ještě se naučte lépe česky a bude to lepší (to je trochu vtípek). Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 26.06.14 19:38
avatar

Ahoj Důležité je,co na ně říkáš ty a posléze tví rodiče.Pochválil ses,nemýlím-li se...Tak,hlavně,aby ti to trvalo i do dalších let a nejdůležitější z toho všeho je,abys vystudoval školu,která tě bude bavit a s tím i spojené zaměstnání,ve kterém se uplatníš a budeš prospěšný jak sobě,tak i druhým ;)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 26.06.14 19:55
avatar

Není to dobré. Ani v jednom z předmětů, které budeš potřebovat k přijímacím zkouškám a dále na střední škole, nemáš výbornou ... Ale vážně: Pro někoho třeba s handicapem by to bylo moc pěkné vysvědčení. Pro jiného je to špatný výsledek - mohl dosáhnout lepšího hodnocení, ale vykašlal se na to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.14 20:08

Taky záleží, jak je těžká základní škola kam chodíš. Mezi školami jsou velké rozdíly, známky o mnohém nevypovídají. Můžeš mít dvojku a umět více než jedničkář na jiné základce.

S takovým vysvědčením se dá dostat klidne i na gymnázium.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.