Znovu na VŠ

Od: Datum: 24.06.14 12:06 odpovědí: 6 změna: 24.06.14 21:59

Dobrý den,

možná můj dotaz bude stupidní ale musím se zeptat. Před půl rokem jsem zanechala studia a podala jsem si znovu přihlašku na stejnou VŠ a na stejný obor, na kterém jsem zanechala studia. Prošla jsem znovu prijímacím řízením a jsem přijata. A má otázka zní jestli je vůbec možné nastoupit znovu na stejnou VŠ i stejný obor. DĚKUJU ZA OPDOVĚDI


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.14 12:10

Ahoj, nechápu ten dotaz. Když jsi udělala přijímačky a byla jsi přijata, tak to možné je. Znám dost lidí, kteří to tak udělali také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.14 12:12

Možné to samozřejmě je, jak jste se i sama přesvědčila :) Například pokud nezvládnete udělat státní zkoušky ani v opravném termínu, pak vás ze školy "vyhodí", ale můžete udělat znovu přijímací zkoušky, chodit do školy a znovu se pokusit o státnice. I tak to jde, tak proč ne tohle :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.14 12:19
avatar

Samozřejmě, že můžete - obor jste neabsolvovala (nedostudovala).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 24.06.14 12:21

Jde to, ale myslim, ze stejny obor na stejne skole a stejne fakulte max 2x.

No a samozrejme to neuspesne studium se vam bude pocitat do celkove delky studia.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.14 13:14
avatar

Dcera mojí sousedky nechala studia po 5,5 roce studia na VŠ. Žádný ročník neopakovala. Nebyly peníze, tak musila nastoupit do práce. Tehdy byla smůla, že u nich bydlela i druhá dcera, která měla slušný plat a příjem se počítal celkem, tak studentka neměla na nic nárok. Je to už 20 let. Má jednu státnici a jen jedna jí chyběla na ukončení studia. Ale zaroven neměla na diplomku, jenom vytištění a knihování diplomky stálo několik tisic a penize nebyly. Vždyt neměla ani na jídlo. Co může udělat? Asi už nic, asi je to promlčené všechno, to studium že? Nezná někdo někoho v podobné situaci? V Plzni dělali doktoráty za víkend, ona studovala poctivě UK Praha, ale jako sirotek už ve 26 letech neměla na nic nárok od státu. Protože nebyla přijata na školu hned, v posledním roce studia jí bylo 26 let a to byl konec všeho. Bez peněz se nedá studovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alica*
Datum: 24.06.14 21:59

jasné, že sa to dá a poznam kopec ludi, čo to tak spravili... :) koniec-koncom aspon vieš do čoho ideš ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.