Je to trestné?

Od: Datum: 17.06.14 22:16 odpovědí: 12 změna: 26.06.14 17:57

Dobrý den :( Píšu sem protože už nevím co mám dělat je mi teprve 15

Ve třídě je semnou 6 kluku já jsem tam jediná holka

Mám to tam ráda,jenomže je tam jeden kluk (on se ani nedá nazvat klukem,je hnusný,propadá a už se na nej nedokážu ani podívat!) :/

Pořád na mě šahá,v pondělí jsme byla dost unavená a tak sem zcela víjmečne když jsme koukali na film usnula když sem se probudila cítila sem jak sedí vedle mě a šahá mi na prsa nejprve na levé a pak i na pravé mačkal mi na ně aniž bych mu to dovolila ale to nebylo to nejhorší pak (měla sem zrovna sukni protože jsme se fotili) mi začel šahat na nohy a jel dál (mezi nohy) ale to už sem si líbit nenechala a přitiskla stehna co nejvíce k sobě,jenže on mi je žačel silou rvát od sebe tak sem se zvedla a on delal jako že nic celou hodinu ležel na lavici měl taškou přikritou ruku a koukal uplně jinam aby se na nej náhodou nepřišlo,stalo se to už nejmín 100x jednou mi dokonce šáhl na prso bez podprdy ale tohle už bylo trochu moc ošahávat mě když spím?!

I když mu řeknu at mě nechá tak zachvíli zase na mě hrabe když si odsednu tak za mnou zas přileze

Má poznámky jako trěba : "Máš jí dneska oholenou"? nebo "Aničko ty máš ale krásný stehnka,prdelku" (Jo na tu mi taky šahá bez dovolení) nebo mi prostě pořád šahá na nohy :( (a samozřejmě že si neodpustí poznámku tipu "ty máš ale oholený nožičky" tím vím nechutným perverzním hlasem)

Já už nevím co mám dělat i když mu ostatní kluci řeknou at mě nechá nebo ho nekdy vidí tak on i presto nepřestává

Brečela sem kvuli tomu cítim se jako by mě nekdo zneužil :( vážně se mi hnusý už když ho jen vidím ty jeho šikmí oči,neoholená brada,zarostlé obočí-chce se mi brečet :( kdybych na něj zavolala policii,řešili by to? :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.14 22:24

Nezlob se, ale jsi hloupá, že jsi to OKAMŽITĚ! nehlásila učiteli, to za prvé, a taky, že jsi mu nedala pořádnou facku, ono by ho to přešlo. Chápu, že se asi stydíš, že na tebe sahá, ale ihned, okamžitě a neprodleně to řekni rodičům!

Nicméně mi přijde podivné, že nic z toho neviděl učitel, to jen tak najednou seděl vedle tebe spolužák, se kterým nejsi v lavici? A jen tak ti rval ruku mezi nohy násilím , a nikdo si nevšiml, nic nebylo vidět?

Ohodnoceno: 4x

Od: cuca®
Datum: 17.06.14 22:28

To je hodně citliva věc. Ja bych mu pri prvním sahnuti vrazila facku, ze by se po...

No a pokud to nepomůže, sver se rodičům, at ti to pomůžou resit.

Tohle není normalni kluk, a mohlo by se to zhoršovat, nedej boze, aby te někde znásilnil.

Pokud to jd opravdu tak zlé, zacni to vcas resit.

Tu policii nech na rodičích.

Ohodnoceno: 2x

Od: karelmarinec*
Datum: 26.06.14 17:57

Ten kluk se chová normálně, logicky a to v životním prostoru jedné samičky a více samečků, kdy jeden z nich je již sexuálně vyspělejší, než ostatní samečci.

Je tudíž aktivnější, protože tak to ,,školství" , hlavně ta pedofilní část, vymyslelo.

Četl jsem závěrečnou vědeckou analýzu školství a ,,ministerstva školství...", a ta anakýza potom vše shrnula do pojmu experimentátorské hnízdo pedofilů...ta analýza byla minulý rok na netu a mohu ujistit, že u téhle dívky by mne pouze zajímalo, co je to za třídu, kde je jedna holka a tolik kluků, protože to nesmí být, ale po přečtení té zprávy mne už vůbec nic neudivuje.

Takže pro dívku je tato rada:

V okamžiku, kdy by se tě opět pokusil osahávat, dej mu bez výstrahy pěstí a rovnou do zubů. Potom vem okamžitě do ruky cokoliv, co by se dalo užít jako zbraň (trojúhelník na geometrii je výborná zbraň) a sděl mu, že pokud se kdykoliv k tobě přiblíží, tak ho okamžitě sejmeš a...sejmi ho.

Nezabiješ ho, ale určitě už neporuší pravidlo.

Jinak si bude myslet, že kecáš. Hlavně nad tím nesmíš přemýšlet. To by bylo špatně.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 17.06.14 22:33

Dobrý den, zvláštní je, že je vás ve třídě jenom sedm žáků, ale to není asi podstatné. To, co popisujete je zřejmě šikana. Už i proto, že je Vám to nepříjemné a stresuje Vás to. Vy všichni tam jste v období "telecích let", prvních kontaktů, náznaků a sexuálních hrátek. To některé holky mají dokonce rády a cítí se být už ženou, o kterou je zájem - dělá jim to dobře. Ale, má to své meze a musí to chtít ony. Vy se naučte tvrdě odmítat takovéto útoky, protože nikdo nemá právo sahat na Vaše tělo. když o to nestojíte. Spíše, než volat policii to zkuste řešit s třídní učitelkou nebo ředitelkou. Ony uznají, zda to je pro policii nebo ne. Každopádně, ten chlapec je za hranou slušnosti a Vy mu to dejte pocítit. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: myse®
Datum: 18.06.14 09:32

a co ti ostatní kluci? nemohla byste se s nimi domluvit - jako kamarádka, jestli by vás chránili? Poprosit je, polichotit, a pohybovat se pořád mezi nimi, držet se od toho týpka dál...?

jinak to zkusit u učitelky, samozřejmě u rodičů...

Od: lego®
Datum: 18.06.14 09:38

Jestli Ti vadi ze na Tebe saha bez dovoleni tak mu to dovol
Pak je moznost at to resi ucitel-ka.
Nebo se nenajde ve tride nikdo kdo mu rozbije h... aby byl klid?

Od: trtr
Datum: 18.06.14 10:48

Zdravím, ihned to začni rešit, jinak to bude horší!Když jsem byl ještě na ZŠ, tak tam byl taky problém se šikanou a tak se prostě někdo naštval a nahlásil to na nejbližší kriminální oddělení(nevím jestli přímo ředitelka-ta byla razná a nezavírala před ničím oči-málo takových). Přijela docela rázná paní kriminalistka vyšší funkce a po jednom se chodilo do ředitelny vypovídat(dokud by k tomu došlo, nemusíte mít strach, hodným a obětem nic nehrozí-ono se hned pozná, kdo je za tím). Od té doby byl klid a minimálně jedno pololetí měli všichni náhnáno, aby se to neopakovalo(pro nás to byl šok, jak kdyby tam vletěla snad URNA). Hlavnímu aktérovy byl doporučen příslušný ústav, kde by se mohl ve svém chování napravit-ano opravdu potom byl mimo školu a co vím, ani teď to není lepší. Z toho plyne, vše lze řešit, jen se o tom musí vědět. Bohužel učitel nemá oči všude a pak to může dopadnou takto, nebo i hůře, ale o tom psát nebudu, i když mám taky o čem. Řekni to doma, uleví se Ti. Je jedno jestli to nejdříve řekneš třeba starší sestře nebo přímo mámě, ale k té by se to mělo dostat také. Vím, že s chlapem se to špatně řeší. Pak buď Vaši, či ředitel, klidně zavojte na PČR a vůbec se neboj. Oni to prošetří a budou rádi, že mají odhalenu šikanu na dané škole a ostatní možná proklepnou také, takže vlastně možná pomůžeš další nevinným a poškovaným. Navíc bys mohla mít potom problémy v dalším životě, myslím až budeš mít životní lásku.

Tak se drž a pak napiš, co jsi udělala. Jak říkám, co nejdřív. Pokud to uděláš teď, tak se to ještě do konce roku stihne a bude pokoj.

P.S.: Taky mi není jasné, jakou školu, že je Vás 7 studuješ. Je to opravdu ZŠ či již SŠ? Postup je ale stejný, v případě SŠ dokonce může být daný aktér šikany vyloučen ze školy na trvalo.

Datum: 18.06.14 10:40

Zdravím. Proč se necháváš osahávat, když je Ti to nepříjemné? V první řadě mu jednu pleskni, udělej mu ostudu před celou třídou a pak si stěžuj u učitele a u rodičů na jeho chování vůči Tobě. Neboj se mu dát najevo, že si tohle k Tobě dovolovat nesmí. Věřím tomu, že kdyby ses s tímto svěřila doma rodičům, Tvůj táta by ho přerazil. A máma také.

Od: asd*
Datum: 19.06.14 11:40

Když se necháš tak se nediv. Až na tebe sáhne, tak mu vlep facku přes celou hubu a řekni "Už to nedělej". Pokud to nepomůže, tak ho kopni kolenem do koulí, a pokud bude obtěžovat i potom, tak to oznam škole nebo policii.

Pokud tě bude ochmatávat násilím i přes tvůj odpor, tak jde o znásilnění a neváhen to oznámit policii (pokud to budou zlehčovat že se zatim nic nestalo, tak se nenech odbýt a trvej na sepsání protokolu).

Základ je ta facka okamžitě po sáhnutí (to jsi měla udělat hned). Takhle jsi mu ukázala že se necháš, tak si beztrestně sáhne kdy se mu zachce.

Datum: 19.06.14 12:07

Okamžitě řešit! To, co popisuješ už je na hraně znásilnění. Nemusí trvat dlouho, dodá si odvahu a uskuteční to. Nenech si nic líbit. Ohlaš to učiteli i rodičům.

Datum: 25.06.14 22:22

Rovnou na policii a nechat ho vykastrovat. Sex je pro ženu ponižující, od přírody jde vždy o akt zneužití, kdy muž buď za pomoci síly nebo manipulace donutí ženu, aby pro něj zplodila dítě. Ale žiješ v civilizované době, tak si to nenech líbit!

(Jinak chlapec má výhodu, že musí propříště na odvaze pouze ubrat, což je mnohem snazší, než ji získat.)

Od: ben®
Datum: 25.06.14 23:21

Dobrý den, máte zajímavé názory viz tento: "Sex je pro ženu ponižující, od přírody jde vždy o akt zneužití, kdy muž buď za pomoci síly nebo manipulace donutí ženu, aby pro něj zplodila dítě." Šlo by to ještě trochu podrobněji rozvést? Rád bych si opravil názor svůj, pokud bude vysvětlení tak fascinující. Pokud ne, ponechám si svůj názor nesouhlasný. Dějuji Vám. Zdravím!

doplněno 26.06.14 08:35:

Opravuji slovo dějuji na slovo děkuji - to zní lépe.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.