Potřebuji přeložit

Od: Datum: 05.06.14 15:46 odpovědí: 2 změna: 05.06.14 19:43

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s překladem, samozřejmě mohu použít google, ale tady u tohoto bych potřeboval skutečný překlad do češtiny, to co vypustí google je paskvil. Jsem si vědom, že je to pracné, ale pokud se tu někdo tak hodný najde, moc děkuji

Text k přeložení:

You can buy your own fabric (mottled green and grey if you want to be exact) OR you can approach it the way I did, using an old woollen blanket. You’ll just need to make sure that it’s about 60-90 centimetres (2-3 feet) longer than you and as wide as your arm span.

Next, lay the blanket on the floor, line the bottoms of your feet up with the bottom of the blanket and mark where your shoulders end. This is for the neck line. Along the line do a running stitch (it should look like this - - - - - -), with a thick cord.

Once done, pull the end of the cord so that the blanket is forced to scrunch up like a curtain. Make sure it feels good around your neck before you knot the cord in place.

Now here’s where it gets a little tricky. Fold the blanket in half LONG sides together, straighten it, and then cut down the fold of the smaller square, or your soon-to-be ‘hood’, to just above the neck line. Starting from the newly cut edge, round the back point of the ‘hood’.

Sew the cut ends back together so that it creates a nice rounded shape for the hood. AND you’re almost done! You may want to try step 4 and 5 with a piece of paper first so you can get the feel for it without taking a chance on your cloak.

Fold the outside edges of the hood under around 5-7 centimetres (2-3 inches) to form a hem. Then sew it in place.

The only thing left to do is round the corners of the bottom of your cloak if you wish. It’s best to have a family member or friend to help you out by cutting round the bottom of the cloak while you wear it. And you’re done!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.14 16:27
avatar

Davide, napište svůj překlad, někdo Vám to pak zkontroluje.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: davidrehak
Datum: 05.06.14 19:43

Můžete si koupit svou vlastní látku ( doporučuji strakatou zelenošedou.) Nebo to můžete zvolit cestu, jako já použitím staré deky. Potřebujete aby byla aspoň 60-90 centimetrl delší než ty a šířka jako tvá ramena.

Dále položte deku na podlahu, dolní stranu na spodek svých nohou a označte si kde končí vaše a jak široká jsou vaše ramena. To je pro krk. (Along the line do a running stitch (vypadá to takto - - - - - - -) s tlustým záhybem.

(Once done, pull the end of the cord so that the blanket is forced to scrunch up like a curtain. Make sure it feels good around your neck before you knot the cord in place.)

Toto je trochu obtížnější. Ohrntě obě delší delší poloviny společně, urovnejte je, (and then cut down the fold of the smaller square) Toto bude brzy vaše kápě. (to just above the neck line). (Starting from the newly cut edge, round the back point of the ‘hood’.). (Sew the cut ends back together so that it creates a nice rounded shape for the hood). A jste skoro hotovi. Možná budete chtít vyzkoušet si kroky 4 a 5 s kouskem papíru.
Složte vnější okraje kapuce dovnitř 5-7 centimetrů a sešijte.

Jediná věc zbývá. Zakulatit spodek pláště pokud budete chtít, je vhodné mít na to člena rodiny.

A hotovo

Prosím o kontrolu překladu, slova v závorkách bych potřeboval přeložit. Děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.