Státnice za rok?!

Od: Datum: 04.06.14 11:35 odpovědí: 3 změna: 04.06.14 17:49

Chtěl bych poradit s problémem ohledně VŠ. Nyní jsem ukončil 3. ročník VŠ a čekají mě státnice, bohužel nebo spíše bohudík jsem narazil na výborné zaměstnání, kde teď trávím prakticky celé dny, 6 dní v týdnu, abych se vše naučil a mohl fungovat od 1. 7. jako řádný zaměstnanec. Problém je, že to vše bylo na úkor školy. Chtěl jsem si dát odklad státnic na září, ale prý to jde jen ze závažných zdravotních důvodů. Dostavit se tam nebudu moct, neboť mám být zrovna odjetý na školení. Nevíte, jestli je možné, například zanechat studium a za rok jít ke státnicím, s tím že by mi byly uznány vykonané zkoušky? Nebo stratím 3 roky studia a nic ze mě nebude? Předem děkuji za odpovědi!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.14 14:30

A není lepší si dokončit vzdělání a až pak se se stát obětí kariéry?

Výborné zaměstnání může být za pár měsíců minulostí a Vy zjistíte, že jste maturant s nedokončeným vysokoškolským vzděláním a nemáte na trhu práce až tak velkou cenu, jak si myslíte...

Zvažte to!

Ohodnoceno: 0x

Od: j5
Datum: 04.06.14 16:00

Děkuji za radu, tady ta možnost tu samozřejmě rovněž je. Ale státnice jsou za pár dní a rozhodně okruh ekonomie bych nezvládl za tu dobu nastudovat. Tak se obávám, aby když uvidí, že z ekonomie totálně nic nevím, mě nevyhodili ze zkoušek. Tím bych přišel jak o titul, tak o práci.

Datum: 04.06.14 17:49

Kdyby Vás vyhodili, budete mít opravný termín. Když tam nepůjdete vůbec a nedodáte ani např. neschopenku (což se ovšem zase bije s tím zaměstnáním), nemusíte už chodit nikdy.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.