Nějaký nápad?

Od: Datum: 24.05.14 11:25 odpovědí: 3 změna: 24.05.14 11:45

Dobré dopoledne Všem,

mám takový menší problém. Máme za úkol vytvořit na informatiku návrh na 2 stránky z časopisu, ale vůbec mě nenapadá žádné zajímavé téma. Co myslíme, o čem byste to napsali Vy? Potřebovala bych hlavně něco zajímavého a originálního...

Moc děkuji za Vaše návrhy :):):)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 24.05.14 11:32

A to nemáš žádné zájmy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.14 11:33
avatar

Jak byste změnila a vylepšila školu, kdybyste mohla, měla tu moc. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.14 11:45
avatar

Blíží se prázdniny, co třeba zpracovat tipy kam vyrazit? Kultura, možnosti ke sportování v okolí, historické památky... Tam se bude navíc dobře hrát s grafikou - místem pro fotky, mapky, tabulky (např. vzdálenost, cena vstupného). Navíc se třeba opravdu inspiruješ pro léto. :)

Nebo představit nějaké hobby pro každého - geocaching, postcrossing... případně kolekci nějakých zajímavostí - rekordů, já jsem jednou psala do časopisu článek na téma "Mezinárodní den..." všeho možného, věcí vážných i kuriózních. :)

Pokud by to měl být školní časopis, tak tam zpracovat výsledky různých školních soutěží, olympiád... přihodit třeba aktuální jídelníček, vymyslet si nějaké volitelné předměty, které byste uvítali (jde to pojmout i s nadsázkou). :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.