Ústní čeština v září

Od: Datum: 08.07.14 09:38 odpovědí: 1 změna: 08.07.14 09:50

Dobrý den, jdu k maturitě v září, protože jsem neudělala ústní zkoušku z českého jazyka. Přihlášku k maturitě jsem si podala, protokol minulý týden podepsala, ale zajímalo by mě, jestli mám znovu odevzdat seznam přečtených děl?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.14 09:50

Ano, musíte odevzdat. Termín odevzdání nevím...teoreticky termín shodný s odevzdáním přihlášky do 25. 6. 2014. Informujte se na vaší škole během úředních hodin.

Maturitní zpravodaj č. 26 : "Pokud se v podzimním zkušebním období žák chystá konat ústní zkoušku z českého jazyka a literatury ve společné části MZ (nehledě na řádný, opravný nebo náhradní termín), nesmí zapomenout odevzdat řediteli školy seznam literárních děl. Tento seznam 20 literárních děl musí vycházet ze školního seznamu literárních děl, zveřejněného ředitelem kmenové školy na podzim 2014. Seznam literárních děl může, ale nemusí být totožný s tím, který žák odevzdával řediteli školy pro jarní zkušební období."

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.