Výlet ze školou - chlastačka

Od: Datum: 14.05.14 19:55 odpovědí: 11 změna: 14.05.14 23:14

Dobrý den,

teď v sobotu se chystáme s naší školou jako rozlučku na deváté i s naší třídní jet pod stany. Nepiji, nekouřím, ale někteří lidi z naší třídy si budou brát trávu (tu rozhodně zavrhuji) ale i alkohol a ten bych si docela dal.

Docela se ale bojím, jak to bude probíhat, to se jako sejdeme večer tajně nebo prostě nevím jak to bude.. Další věc, co ten alkohol se mnou udělá, budu mít lepší náladu předpokládám.. A kolik toho maximálně vypít, aby to zas nehraničilo s hazardem zdraví?

Ještě jedna otázka trošku mimo, jsou holky po alkoholu povolnější?

Díky za odpovědi,

Karlík :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.14 20:01

Na tvém místě bych sedl doma na zadku.Můžeš mít docela špatnou zkušenost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.05.14 20:01
avatar

Add 1. jistěže to bude tajně, a doufám, že si dobře uvědomujete, co chystáte své třídní za brutální průser, pokud se někomu náhodou něco stane. A trávu? Je dobře, že ji zavrhuješ, a je špatně, že ji s sebou nějakej vůl vůbec poveze. Ožralej a zhulenej deváťák.. kdoví, co ho napadne za hovadinu, u které ublíží sobě nebo ostatním.

Add. 2. Jo, zřejmě budeš mít lepší náladu, ale možná ti taky bude pěkně blbě. Míru má každý jinou, rozhodně nebudeš ok po vypití půl flašky.

Add 3. Holky jsou většinou povolnější, ale líbat se ožralou holkou, která sotva stojí/sedí, není nic extra:).

doplněno 14.05.14 21:16:

Na rozlučce rodiče?*smich* Leda ve snu. A pokud s nimi jede i třídní, tak se možná jedná o mimoškolní akci, ovšem s dohledem učitele.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 14.05.14 21:12

Proč třídní problém? Počítám že to mají mimo školu a tam za ně odpovídají rodiče.Jinak jestli to bude první zkušenost tak opatrně trávu vůbec a chlast abys neurazil a hlavně trefil domů.Všechno je poprvé ale jestli se chceš ožrat tak raději doma pod dohledem.A ty ženské raději vynech "stačí kapka a si taťka"

doplněno 14.05.14 22:43:

aha sorry té třídní sem si nevšiml

Ohodnoceno: 0x
 
Od: neo4440
Datum: 14.05.14 20:08

Trávu si rozhodně nedávej.Tipuju že ty jsi alkohol v životě nepil.Jestli uznáš za vhodné alkohol tak si ho dej,Ale v míře a v žádné případe trávu, nevíš jak by jsi dopadl (schízy)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karel98
Datum: 14.05.14 21:19

Jedeme tam mimo školu se třídní, která ale chce podepsanou zodpovědnost rodičů..

Co je taková normální míra?

Datum: 14.05.14 21:23
avatar

Počkejte si na střední. Na ZŠ je to něco jiného, na střední vám často učitel něco promine. Když si vezmete, co se všechno může stát za průser, pokud se něco stane - a ten průser nebude váš, ale vyučující - tak bych od toho dala ruce pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.14 21:43
avatar

1) trávu v deváte třídě fak nee...

2) testovat na sobě v této situaci co se stane když se opijete NE (začíná to srandou, pije se víc, na míru zapomenete, ale když si dáš pivko, nebo vínko a nebudeš míchat... ale... Hlavně nedělat takové kouzelné věci jako třeba zapíjet slivovici pivem... u mě to zkončilo peklem.. vždy :)

3) a nezůstavat doma sedět na zadnici..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 14.05.14 22:19
avatar

Karlíku,
zkoušet co s Tebou udělá alkohol zrovna na třídním srazu není rozumné. Je jednodušší říci že nepiješ a také nepít, než hlídat jakousi hladinu, kterou sám nemůžeš odhadnout, protože nemáš zkušenosti, co vydržíš. Každé tělo se s alkoholem vyrovnává jinak, ja myslím, že po prvním (či druhém) panáčkovi by Ti zachutnalo a přestal jsi požívání kontrolovat, protože by sis začal myslet, že to s Tebou nic neudělá. Následně bys přestal umět chodit, případně začal zvracet. Druhý den žaludek jak na vodě a bolest hlavy. Většina prvních opiček takhle dopadá, a jestli u toho chceš mít asistenci celé své třídy, je to jen Tvoje volba.
Pokud na sobě už v tomhle věku chceš zkoušet účinky alkoholu, vezmi si k sobě nějakého rozumného a zkušenějšího kamaráda, který Tě ohlídá, abys neskončil s otravou alkoholem, a který Tě případně "zachrání", třeba doprovodí či odnese někam mimo dosah lidí či policejní kontroly. Prostě který Tě jen neožere a nenechá ležet někde v pangejtu. A který pak nebude všem na potkání vyprávět, jak jsi se třeba pochcal a poblil..

doplněno 14.05.14 23:14:

Podobné rovnice a tabulky se dají vyguglit, ale stejně každý organismus reaguje jinak, nezáleží jen na váze a výšce, to by bylo moc jednoduché. Navíc nemáš trénink To chce fakt prostě někde v klidu pod dohledem vyzkoušet...

doplněno 14.05.14 23:19:

Ještě k té Tvé myšlence, že si stanovíš hranici, kterou nepřekročíš - i kdyby sis ji jako střízlivý stanovil, s přibývajícím alkoholkem v krvi tu hranici budeš vědomě či podvědomě někam posunovat. Asi si to nedokážeš představit, protože jsi to ještě nezažil. Ale věř mně, zkušenému notorikovi, že to tak opravdu většinou funguje !

Ohodnoceno: 1x
 
Od: karlik98
Datum: 14.05.14 23:04

Diky za nazor. Myslim, ze vuli pevnou mam, kdyz jsem jeste ani jednou nekouril (dekuji sve matce, ze mi v 6letech zapalila abych si pamatoval co je to za hnus) a rozhodne nejsem primitiv co si mysli ze na nej alkohol neucinkuje.. Spis mi jde o to,kam si mam ja nastavit hranici,kterou neprekrocim.. Vazim 60 kilo. Muzete mi sem napsat nejaky rovnice treba ze 3 piva se vyrovnaj jednomu vinu (v litrech) a tu hranici?

Datum: 14.05.14 23:10

podle váhy nemůžeš odhadnout, kolik toho můžeš vypít. Jeden den si dáš tři piva a budeš nalitý, za týden jich vypiješ deset a budeš v pohodě. Záleží na tom, cos ten den jedl, zda při pití sedíš, nebo se třeba tancuje. Záleží na celkovém Tvém rozpoložení ten den. Jsou střizlíci, kteří toho vypijí daleko víc, než metrákový chlap. U pití je zrádné, že piješ - stále jsi v pohodě, cítíš se fajn. Pak si dáš malýho panáka a je konečná.

doplněno 14.05.14 23:22:

A jestli si chceš večírek užít a hlavně mít po letech na co vzpomínat, tak se fakt neopij na doraz. Ti, co za hodinku budou v lihu, tak druhý den nebudou vědět, co se dělo. A to je přece škoda, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.14 23:14
avatar

A ještě jedna nejhorší věc při pití alkoholu - říkat si nemám chuť, ale pivo si ze slušnosti dám

-další věc - čí více člověk plánuje že se na "akci" neopiije, tím více se opije (pokud se nejedná o zodpovědného řidiče)

- jít pít stím že mám málo peněz, a že se alepoň člověk moc neopije - zase kec, vždycky náhoda že někdo pozve...

atd...

Ale poprvé bojovat s alkoholem na školním výletě, nevím nevím. I staří štangasti v hospodě mívají občas problémy... :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.