Přijímací řízení-obor psychologie

Od: Datum: 11.05.14 19:14 odpovědí: 1 změna: 12.05.14 08:41

Četla jsem si podmínky přijímacího řízení: http://psychologie.ff.cuni.cz/uchazec/bcprijimacky.php a nevím co si mám představit pod pojmem: odborné aktivity. Jak vypadají odborné aktivity, které oni chtějí a jak se k nim dostat? Pak bych také ráda slyšela popis průběhu přijímacího řízení (ústní část) na tuto fakultu, ikdyž je samozřejmé, že to u každého probíhá individuálně. Byli nějaké nepříjemné otázky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.14 08:41

Ahoj, podle toho, co chceš přesně za obor. Pokud jde přímo o psychologii, tak jde o to, aby to byly tvé aktivity v tomto oboru s příslušným potvrzením, že si je opravdu vykonávala (například jde o to, že jsi pomáhala nějaké organizaci s psychologickým zaměřením, většinou jde o dobrovolnickou činnost, pokud ještě nemáš praxi).

O průběhu přijímacího řízení na psychologii bohužel nic nevím, ale na filozofickou fakultu UK bývají přijímací zkoušky ústní velmi podrobné a občas až nepříjemné. Ale třeba to na psychologii bude jiné :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.