Fyzikální úloha od paní ředitelky

Od: Datum: 11.05.14 14:11 odpovědí: 6 změna: 11.05.14 21:22
Kde se vzala energie: •k rozsvícení stolní lampy? •k rozsvícení baterky?
Fyzikální princip...
Grafické ztvárnění cesty elektrické energie.
Všem děkuji moc za pomoc, já absolutně nevím, jak na to.

hejkal uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 11.05.14 14:32

Z elektrické sítě a z baterií různého typu, že ano. Vše se dá n intu najít.

Datum: 11.05.14 14:39

To není úlofa fyzikální. Je to úloha vyžadující přemýšlení.

Datum: 11.05.14 17:28

Je mi líto a rodiče a společnost musí plakat, když si uvědomíme, že tazatel disponuje internetem a výpočetní technikou a takovéto základy fyziky, resp. elektrotechniky nezná. Buďto ve škole spí, nebo si z učebnic dělá vlaštovky a pouští si je po větru ... nebo nevím ... Kdyby ty učebnice skutečně v rozpoložení mysli spálil, tak s trochou fištronu na internetu toho najde tolik, co ani pro zpracování úkolu nestráví.

Neznám věk tazatele, ale před cca 55 lety většina 10-14 letých kluků to znala. Ovšem výdobytkem techniky pro nás byl např. jen bzučák - jakoby simulátor telegrafu pro přenos morseovky, ale bez znalosti fungování elektrického obvodu bychom si ani neškrtli.

Od: dedekzechcanejz
Datum: 11.05.14 20:38

Víš co tvl? Chtěl bych tě vidět v našem věku,v našem městě, v naší škole s naši zas*ranou učitelkou a ještě to, co je zarážející je to, že tj ředitelka. Naučí nás totální hovno ku*va. Odvyklada si tam nekomu/nikomu ty věty, co má naučený nazpaměť a tj vše, neprodá nám to, neudělá nic pro to, aby nás to trochu zaujalo, testy musíme opisovat z knížky odkud je bere, jinak bychom byli v p*deli. Kdyby jsi tohle s někým takovým zažil, tak teprve někoho sud dop*dele zku*veny...a chtěl jsem s tím pomoct a ne aby jsi tady kecal s*acky.diky:))
Upozornění od sys hejkal 11. 05. 2014 21:53:17
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick. Hulváty tady netrpíme...
Datum: 11.05.14 20:50

S tímto Vaším přístupem, pokorou a hlavně slušným slovníkem..
Se zde každý přetrhne..aby Vám pomohl.

Datum: 11.05.14 21:22

A co jako? My jsme fasovali učebnice před prázdninami a nějakou tu fyziku jsem měl v pohodě nastudovanou ještě před začátkem školního roku. A učebnice chemie jsem sehnal v páté třídě a do devítky mi nikdo nic vykládat nemusel.

Kde je problém?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.