Mám deprese

Od: Datum: 10.05.14 16:17 odpovědí: 5 změna: 10.05.14 19:19
Dobrý den, čím více se blíží 16 května tím je to horši. Jsem dyskletička a ten test jsem prostě nedala.Jsem vzatá na vysoké školy( lékařské).Měla jsem takovou trému,že jsem se sesypala. Já,která jsem měla po čtyři roky průměr 1,2. skončim na učnáku. Já vím opravky v září jenže vím,že to zase nedám.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 10.05.14 16:23
avatar

Ahoj Nebuď smutná a nepropadej panice.V životě nás prostě pronásledují takové zkoušky,že se ti ve tvém věku o nich ještě ani nezdá...Musíš si začít více věřit,a tam je ten počátek všeho.Začni trénovat na svém zdravém sebevědomí!Čím více budeš o věcech přemýšlet jako o předem nezdařilých,tím více se k tobě budou poutat.Říká se tomu zákon přitažlivosti.A ten funfuje...

doplněno 10.05.14 16:24:

A pocit,že máš deprese,není ten správný.Deprese vypadá mnohem hůře,to mi věř *uf*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: capenka*
Datum: 10.05.14 16:39
Nic mě nebaví, bolí mě u prsou a už se nechci učit na ústni. Test byl strašně pro mě těžký. Nevim co dál jit na učnák a přiitom dodělavat maturitu já nevím.Taková beznaděj.
Datum: 10.05.14 16:40

Jako dyslektička jsi využila zvýhodnění u maturity? Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami (specifické poruchy učení a ostatní tzv. SPU-O) mají u maturit výhody (delší čas na maturitu z češtiny, tolerance určitých chyb souvisejících s dyslexií apod)

Pro přiznání SPU-O musíš mít potvrzení z pedagogicko-psychologické poradny. Podrobnější informace

Jsi si jistá, že s dislexií dokážeš vystudovat lékařskou fakultu? Mám trochu pochybnosti, na medicíně musíš hodně číst a učit se nazpaměť -- nebudeš mít problém se čtením většího množství textu s latinskými názvy?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: capenka*
Datum: 10.05.14 16:43
Úlevu mám u písemné práce. Ale u didaktického to nemá nikdo jenom ten čas.
doplněno 10.05.14 16:47: Mě nedělá problém číst hromady ani učit se. Ale test je že se tam hledá v textu ztrácim se. Za to němčinu jsem asi zvládla. Nemají to dobře vyřešeny u těch didaktaku. Ostatni mají problém natož já.
Datum: 10.05.14 19:19

Didakťáky nejsou o češtině, ale spíše o nějaké všeobecné znalosti. Třeba takové čtení grafů.

Přijde mi divný, že nemáš problém se učit a číst, ale najít informaci v textu ano.

Jinak - neřeš to. Uč se na ústní, co je napsný už nezměníš. I s testem psaným z září máš šanci pokračovat dál na školu. A co té doby času na něčem zapracovat a mít aspoň na potřebné minimum.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.