Obvod trojúhelníku

Od: Datum: 08.05.14 10:15 odpovědí: 7 změna: 08.05.14 11:17
Obvod trojúhelníku je 110cm.Strana "a" je o 6cm delší než strana "b" a je o 8cm kratší než strana "c".Určete délky stran trojúhelníku.
strejc uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 08.05.14 10:22

Misto posilani sem jednoho prikladu za druhym jako silenec, ktery doufa, ze mu lidi spocitaji domaci ukol, si radeji projdi priklady, ktere tady byly zodpovezeny a nazorne vysvetleny v poslednich 2 dnech.

Od: atthew
Datum: 08.05.14 10:24

Vůbec nevíte jak to vlastně je...a když Vám to tedy tak vadí,tak nechápu proč se k tomu vůbec vyjadřujete.
Datum: 08.05.14 10:32

A jak to tedy je?

Datum: 08.05.14 10:33

Za posledni 2 dny jsem tady napsal reseni snad 5 takovychto prikladu. Staci se na alespon jedno z tech reseni jen podivat a kazdy musi pochopit, jak se tyto priklady pocitaji.

Datum: 08.05.14 10:37

Jeden z tech prikladu, ktere jsem vyresil i s plnym postupem, byl dokonce tvuj. Jako druhy nazorny priklad, bych doporucil tento. Je to tam rozepsano uplne dopodrobna a vsechny tvoje priklady se resi uplne stejne.

Od: atthew
Datum: 08.05.14 10:37

To jsou osobní důvody,nemám potřebu se Vám svěřovat.
Jak vidíte,tak ne každý to hned pochopí.Žádal jsem pouze o radu a ne o Vaše "chytré"připomínky.
Upozornění od sys strejc 08. 05. 2014 10:48:27
Vy jste ale vůbec o radu nežádal!
Datum: 08.05.14 11:17

Jste hulvát a navíc lžete. Na to vás upozoňuje i strejc, já jen dodám, že nejen že jste o radu nežádal, vy jste si ji naporučil. A navíc zcela sprostě nadáváte rádci, která vám v dřívějších otázkách vyhověl, jen proto, že tentokrát to odmítl. Mimochodem, nějakého toho poděkování u zodpovězené otázku jsem si nějak nevšiml. Sice si vaší odpovědi yž všiml moderátor, ale stejně ji nahlašuji.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.