Stačí polovina otázky k maturitě?

Od: Datum: 07.05.14 21:43 odpovědí: 3 změna: 07.05.14 23:04

Maturita se blíží a já ještě dopracovávám nějaké otázky, které jsem si nechal jako poslední, protože mě nebaví a nechápu je (jak které části). Když se je snažím pochopit, strávím nad tím klidně i čtvrt dne, jako dnes, a přitom nic nevyřeším. To by takhle mohlo zabrat dlouhou dobu Problém je v tom, že u takovýchto otázek umím třeba jen polovinu. Bude to u maturity stačit? Jde o to, aby na mě učitelé nebazírovali že tohle jsem vynechal a prostě uvidí, že to neumím a budou mě posílat k maturitě v září.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.14 21:47
avatar

Já to takhle měla u maturity s ruštinou, ale moc moudré to nebylo. Dostala jsem otázku "dřevoobráběcí průmysl v Sovětském svazu", tu jsem v přípravě ani nečetla. Tak jsem usoudila, že nejspíš žádný nemají a tuto část odpovědi jsem "promlčela". Zachránila mne gramatika, na vysvědčení jsem dopadla dostatečně. Bylo to v roce 1966 *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.05.14 22:53

Záleží, co si představuješ pod pojmem půlka otázky.

Jestli je otázka "zemědělství a průmysl" a ty se naučíš jen zemědělství, tak to moudré nebude. Ale naučíš-li se něco o zemědělství a něco o průmyslu, tak to bude lepší, ale pokud to bude trocha, tak ti to moc nepomůže.

Co takhle kontaktovat učitele, že potřeješ před maturitou vysvětlit toto (napsat email a zkusit si domluvit konzultaci)? Nebylo by to lepší?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matruzak
Datum: 07.05.14 23:04

Půlka pro mě znamená to, že půlku vím, a o té druhé jen vím, že to existuje a i nějaké útržky informací, ale když to nespojim do celku tak to nemá smysl.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.