Sociální práce - Univerzita Hradec Králové

Od: Datum: 07.05.14 11:34 odpovědí: 2 změna: 09.05.14 13:55

Dobrý den,

Máte někdo zkušenosti s přijímačkami nebo i se studiem - Ústav sociální práce UHK.

Budu dělat přijímačky na obory Sociální práce, SP ve veřejné správě a Sociální a charitativní práce- vše kombinovaně bc.

Děkuji za reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: o
Datum: 09.05.14 13:52

Já studuji sociální práci ale v denním studiu a požadavky jsou si myslím dost odlišné. Na přijímačky jsem se nepřipravovala vůbec Ohledně praxe máme pro ni vymezený čas a vybíráme si sami, kam chceme jít. Některé předměty jsou náročnější, jiné zase velmi lehké. Celkově si myslím, že je studium víceméně v pohodě. Ale uvidíme u státnic. Cizí jazyk-dělali jsme pouze zkoušku v prvním ročníku.

Od: vt
Datum: 09.05.14 13:55

Dobrý den, já studuji denní sociální a charitativní práci, a řekla bych, že tento obor není nijak výrazně náročný, pokud vás baví, jsou předměty, které jsou těžko zvladatelné, ale záleží spíš na vyučující, jak to pojme. Na přijímačky jsem se připravovala pouze z přijímacích testů, které byly dostupné na stránkách uhk. Praxe byla v prváku 40 hodin, druháku 80 a třeťáku 160. Praxi můžeme vykonávat v jakémkoli zařízení, které spadá do oboru sociální práce. Sama škola nabízí určitá pracoviště. A jazyk je jen v prvním semestru.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.