Opravná zkouška z celého pololetí

Od: Datum: 28.04.14 19:48 odpovědí: 5 změna: 29.04.14 11:09
Dobrý den, dostala jsem v pololetí 5 z češtiny, ta profesorka mě prostě nenávidí ;), stejně tak spolužák ji dostal. A teď nám profesorka tvrdí ať za ní přijdem na přezkoušení z celého prvního pololetí. Mně se to zdá jako kravina, vždyť je to první pololetí, co myslíte? Děkuji...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.14 19:59

První pololetí není třeba opravovat. Opravné zkoušky se nedělají.

Nicméně pokud ti to řekne, tak by si nějakou snahu projevit měl a ne řešit "svoje práva" a "na co učitel nemá právo". Pokud se ti postup nelíbí, zdá chybný - zajdi za ředitelem školy (jeho zástupcem).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 29.04.14 09:19
avatar

kravina nekravina, asi budeš muset udělat, co říká profesorka. A neřešit jestli tě nenávidí nebo ne. Já bych to spíš viděla na to, že tě tzv. "nemusí" než nenávidí. Ale to je jedno.

Pětka v pololetí nic na vysvědčení nemění, záleží ale na tom, jaké známky máte ve druhém pololetí, jestli se profesorka nerozhoduje o tom, co vám dá na konci roku. Jak jste na tom? hrozí zase pětka? Pořád je lepší se nechat vyzkoušet teď než celé prázdniny čekat a učit se na reparát...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martiemik
Datum: 29.04.14 09:49
Děkuji za odpověď.
Teď mi vychází za tři. Známka ze zkoušení z celého prvního pololetí by se prý započítala do druhého. Tak nevím. Nechci si ji ještě znepřátelit tím, že to budu řešit s ředitelem. Tak jako tak - toho všeho učení je teď fakt dost, přijde mi trapné vyžadovat za běžného chodu přezkoušení z celého pololetí. No nic.
Datum: 29.04.14 10:02
avatar

Přeji hezký den. Zkoušet vás může z celé probrané látky, posypte si hlavu popelem, sklapněte a domluvte si přezkoušení. Kupte kytku a jděte, jděte sama, spolužák ať jde také sólo a uvidíte, že nic hrozného to nebude. Držím palce, dejte vědět jak to dopadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 29.04.14 11:09

No a co? Jestli nejsi hlupák a něco ti v hlavě zůstalo, tak s tím nemůžeš mít problém. A jestli nic z toho neumíš, tak holt zasloužená koule.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.