Kombinace předmětů na PF Palackého v Olomouci

Od: Datum: 22.04.14 19:29 odpovědí: 2 změna: 22.04.14 20:09

Dobrý večer přeju,

chtěla bych se zeptat jestli je možná kombinace předmětů Přírodopis se zaměřením na vzdělání a Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělání na PF Palackého v Olomouci? Má s tím někdo prosím vás zkušenost?

Děkuju moc. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.14 19:52

předmětů? Našla jsem jako dva různé bakalářské obory na pedag. fakultě...souběžně můžete studovat více oborů, když budete přijatá a budete stíhat. Ještě dobré promyslet propojení kombinovaného a prezenčního studia (studovat náraz dva obory prezenčně? ---- spíše ne)

Možná myslíte něco jiného ---zeptejte se na studijním oddělení ped.f. UPOL http://www.pdf.upol.cz/skupin…-o-studium/studijni-oddeleni/

doplněno 22.04.14 20:12:

teď jsem si všimla, že se jedná o dvouoborové studium a vy volíte dvouoborovou kombinaci ---nejlepší zavolat na studijní, rádi vám dají informace pro příští akademický rok

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.14 20:09

Omlouvám se, myslela jsem dva obory.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.