Rozvrh hodin

Od: Datum: 20.04.14 09:29 odpovědí: 2 změna: 20.04.14 12:36

Ahoj, chci se zeptat ohledně toho jak vypadá nějaký vzorový rozvrh hodin na vysoké škole, přesněji jdu na FEL ČVUT v Praze. Na stránkách mají jen hodiny kolik toho je týdně, ale rád bych věděl, jak to ve skutečnosti probíhá. Na střední jsem si zvykl dojet na 8:00 do školy a ze školy jdu třeba v 16:00.

Na netu jsem viděl nějaký rozvrh z vysoký a byl tam třeba den kdy měl výuku od 12:30 až do 19:30, jsou i takovéto situace na běžném pořádku, nebo si mohu ten rozvrh třeba i částečně upravovat?

Budu rád když by mi to někdo shrnul.

Předem děkuji

S pozdravem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 09:50

Nevím, jak to přesně chodí na FEL ČVUT, ale vždy si rozvrh částečně skládáš sám (míra volitelnosti závisí na fakultě a škole). Přednášky asi budou více méně dané, případně budě více termínů. Cvičení je potom daleko více, protože jsou po menších skupinkách. Záleží i na tom, jak se ti podaří si předměty zapsat. Případně jaké, pokud nejsou pevně dané (udává studijní obor).

Že budeš mít školu 5x týdně 8-16.30 asi zapomeň. Tady to bude dost různé a částečně záležet na tobě. Často se ani do školy nechodí všech pět dní. Že máš výuku od 7-12 nebo od 12-19 či si jeden den navolíš 7-19 (bacha na to, vidina volného dne je super, ale tohle je na zbláznění, někteří to dělaj i bez pauzy na oběd).

Nějaké rozvrhy najdeš tady: http://www.google.cz/search?client=opera&q=FEL%20CVUT%20rozvrh&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Spousta studentů píše blogy /zkus vyhledat FEL CVUT blog nebo něco podobného/, ale i z odkazu výše se nějak dostaneš. Na blogu jsou způosty zkušeností s předměty i školou. Takže doporučuji, u aktuálních studentů se dá ptát i na to, jak to na škole chodí teď.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jiriiis
Datum: 20.04.14 12:36

Děkuji za vyčerpávající informace. Rozhodně zkusím pohledat a pozeptat se, dost mě to zajímá a rád bych věděl dopředu.

Den volna by byl hezký, ale jsem spíše pro to chodit každý den a mít rozumně hodin. Chci se vyhnout večerním hodinám.

Přeji hezké Velikonoce.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.