Neklasifikace z jednoho predmetu

Od: Datum: 16.04.14 11:14 odpovědí: 7 změna: 16.04.14 22:07
Zdravím,
Potřebuji poradit ohledně školy.
Byl jsem nemocný a jsem díky tomu neklasifikovaný jedná se o předmět ve kterém rýsujeme a mě chybí dva projekty ještě mám jako poslední známku jedničku.
Učitel říkal ze mě nechá vyhodit ale já si myslím že za jednu neklasifikaci nemůže z ostatních předmětů mám dvojky,trojky. Poraďte prosím.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: far
Datum: 16.04.14 11:27

Řekl bych, že ti dát za 5 v tomto případě nemůže. V případě, že tě nebude klasifikovat, dostaneš N, budeš si moct udělat opravné zkoušky (většinou v Srpnu) a tam ti ale dají dost hodně zabrat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: farr
Datum: 16.04.14 11:30

Psal jsem o 2.pololetí. Jestli to máš z 1.pol, máš ještě asi nějaký čas na dokončení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.14 11:28

neklasifikovaný v 1. pololetí? Známku lze doplnit do 30.6. bude asi potřeba zapojit třídní a vedení školy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zeli*
Datum: 16.04.14 13:05

Vyhodit tě nemůžou. Místo N si musíš uzavřít klasifikaci - typicky nějakým testem nebo třeba projektem navíc. Hlavně to chce řešit. Jestli je vyučující blb, řešit to s třídní/vedením školy. Musí být hlavně vidět, že máš snahu si klasifikaci uzavřít. A hlavně neplaš, za jedno N tě určitě vyhodit nemůžou, pokud tam němáš ještě další nebo třeba nějaké pětky...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.14 15:13

Vyhodit tě nemůže. Projekty (pokud je to možné) budeš muset udělat a odevzdat. Do konce školního roku je času dost /více než dva měsíce/, tak se daného učitele slušně zeptejte, co můžete udělat pro to, abyste byl klasifikován. Pokud to nejde obraťte se na třídního nebo výše (zástupce školy, ředitel). V každém případě je třeba prokázat vlastní snahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.04.14 16:41

A co na to říká školní řád, už jsi si v něm početl?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.14 22:07
avatar

Jsi-li plnoletý, můžeš záležitost řešit s vedením školy sám. Pokud ne, musí záležitost řešit tvůj zákonný zástupce (zpravidla rodiče). Doložte řediteli dlouhodobou nemoc potvrzením od lékaře a dohodněte se na individuálním řešení situace.

Učila jsem na různých školách, všude jsme v případě dlouhodobé nemoci povolovali výjimky pro uzavření klasifikace v řádném termínu. Je ale potřeba to řešit včas - ještě před uzavřením klasifikace.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.