Posmivani spolužáky :/

Od: Datum: 15.04.14 14:10 odpovědí: 6 změna: 27.04.14 22:08

Ahojky mám takoví menší problém se spolužáky. Mám moc rada seriál Doctor Who a dívám se na nej na počítači na tabletu i v mobilu a decka si mysli ze to ma vliv na me chování mou povahu i me učení. holky si mysli ze sem blba a trapná a kluci si mysli ze se na ne vykašlu když sem zamilovaná do Desátého Doctora. A pak se me ještě směji ze sem adoptovana Davidem Tennantem tím hercem co toho desátého Doctora hrál. Nevíte co jim mám říct předem díky za odpověď :(

doplněno 15.04.14 14:32:

A já jsem adoptovana Davidem Tennantem tím hercem co toho Desátého Doctora hrál a holky si mysli ze mám lepší oblečeni lepší boty a lepší všechno a kluci mi zavidi co mám za elektroniku :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.14 14:13
avatar

Neříkej jim už nic o tom na co koukáš a co tě baví. Prostě si jejich poznámek vůbec nevšímej. Čím víc se budeš durdit a rozčilovat, tím je to bude víc bavit do tebe šťourat. Začni se vždy bavit o něčem jiném a přejdi to mlčením.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: claire*
Datum: 15.04.14 14:25

Když nebudeš reagovat a odpovídat jim, tak je to přestane bavit ;) Ono je jim vlastně jedno, na co koukáš a kdo se Ti líbí, jim jde o to, že Tě můžou naštvat, takže když se naštvat nenecháš, přestanou s tím. Prostě dělej, že neslyšíš ;) A klidně nech Doctora, ať ovlivní Tvé učení, můžeš si třeba načíst něco o Alžbětě I., madame do Pompadour, královně Victorii, přečíst si Shakespeara nebo Charlese Dickense atd. Doctor je skvělej :) Allons-y!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.04.14 19:06

Doktora mám taky rád, na druhou stranu je ale určitě lepší se bavit s kámoši/kámoškami, než ztrácet čas čuměním na mrtvý elektronický blbiny. Na ty můžeš koukat, když jsi sama. Zbytečně se vyčleňuješ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.14 00:17
avatar

Spolužáci mají pravdu. Nechápu proč se pořád dokola musíš koukat na nějakou vymyšlenou hovadinu? Kolik máš roků? Přece už musíš chápat, že je to jen fikce a nemůžeš žít ve filmu. Asi začínáš ztrácet kontakt s realitou. Když to chceš sledovat, dívej se na to doma. Když jsi se spolužáky, komunikuj pouze s nimi. Tvoření sociálních vazeb v kolektivu je důležité, nemůžeš ho nahradit jednostraným vztahem k postavě v nějakému filmu, seriálu, videohře.

Pokud jsi z bohaté rodiny a máš hodně elektroniky, rozhodně to okolí nedávej najevo. Nesnaž se povyšovat, nosit viditelně drahé věci. Když to děláš, tvoji spolužáci tě potom vidí jako namyšlenou bohatou "krávu" která se umí jenom chlubit. Nediv se, že se k tobě tak chovají, když se s nimi (s těmi "chudáky") odmítáš bavit a raději koukáš na hovadiny na tabletu. Teď to ještě nechápeš, ale bez přátel jsi nic. Přátelé a kamarádi jsou mnohem důležitější než peníze. Přátele si nelze koupit, přátele si musíš postupně získat. Tak se vzpamatuj a začni na tom pracovat.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.04.14 23:51
avatar

Obávám se, že tví spolužáci mají pravdu: Není běžné se každou možnou chvilku dívat na jakýkoliv pořad, a je jedno, jestli vymyšlený nebo opodle skutečnosti. Takže vliv pravidelného sledování se do tvého chování a jednání promítá.

Přestaň si namlouvat, že ti spolužačky závidí "lepší oblečení/obutí" a/nebo spolužáci elektroniku! Oni totiž mají něco mnohem lepšího - kamarády.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lotus*
Datum: 27.04.14 22:08

Vykašlat se na ně, neříkat nic. Když budeš reagovat, jenom je popostrčíš k dalším posměškům.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.