Mám šanci se dostat?

Od: Datum: 12.04.14 20:52 odpovědí: 4 změna: 13.04.14 08:52

Ahoj,

letos jsem v 9. třídě a hlásím se ne ekonomickou sš. Za vysvědčení se mohlo max. získat 300 bodů, já měla 240. Maximální počet bodů za příjmací testy je 30 bodů. Minimální počet bodů pro přijetí (součet za vysvědčení i testy) je 190. Zkoušela jsem si něco na způsob těch testů a měla jsem je téměř celé správně, tak počítám s tím, že třeba 25 bodů bych za ty testy dostala. Otevírají 1 třídu (30 žáků). Loni se hlásilo 79 lidí, přijali 32. Když bych tedy měla cca těch 265 bodů z celkem 330, myslíte, že mám šanci se tam dostat?

Předem dík.

Mandie

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.14 22:13

Plus když se ještě třeba třetina lidí nakonec bude hlásit na jinou školu?

Datum: 12.04.14 23:26
Tvoji sanci ti tady presne nikdo nerekne. Zalezi kolik lidi, kteri maji lepsi nez ty na tu skolu pujdou.
Ztratu nemas uplne malou, ale pokud nevis, jak jsou na tom ostatni...
Spis se snaz dostat co nejvic bodu z testu, kazdy bod se hodi.
Nez cekat na lepsi odpoved, se bez ucit.
Ohodnoceno: 0x

Od: allysa*
Datum: 13.04.14 07:35

Myslím, že šance tam je. Vždycky se najde někdo, kdo se přihlásí, ale bere školu jen jako záložní možnost, kdyby mu náhodou nevyšla ta, na kterou chce. Není proč se stresovat, máš docela velký počet bodů, a když ti dobře dopadnou i ty testy neměl by být problém. Vážně pochybuju, že všichni přijatí budou mít plný počet bodů:)

Od: fote
Datum: 13.04.14 08:52

Chápu, že člověk v takové situaci vždy spekuluje, jakou má šanci atd., ale myslíš si, že ve tvém případě je to zbytečné, nezdá se mi, že máš velký propad. Zkus se kouknout na statistiky z minulých let, jestli jsou někde vystavené. Ale místo toho, abys řešila, na kolik to napsat, se uč co nejvíce, abys měla co největší šanci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.