Opakování 3. ročníku

Od: Datum: 08.04.14 09:54 odpovědí: 4 změna: 08.04.14 10:47

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak je to s opakováním 3. ročníku, jelikož mám vysokou absenci a dutku ředitele za neomluvené hodiny, kvůli nemoci, která souvisí s psychikou, tak bych chtěla podat žádost opakovat 3. ročník, jestli to nějak jde udělat, kdyby to šlo, tak bych zase do 3. ročníku nastoupila až v září nebo jak? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 10:01
O opakovani rocniku rozhoduje reditel. Pokud mas problemy (dutku) bude to tezke a horsi sance na povoleni nez u bezproblemovych zaku.
Na postup se ptej ve skole (reditel, zastupce, tridni).
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mishellin*
Datum: 08.04.14 10:32
Musis si podat pisemnou zadost (na netu najdes urcite vzor) a pockat na schvaleni.. A nastoupila bys urcite od zari, pokud bys nezadala napr. o odklad o rok apod.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.04.14 10:47
Nezada se o odklad, ale o preruseni studia. Studium lze prerusit max na dva roky.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.04.14 10:47

Zcela tomu nerozumím. Kdo vám omlouvá absenci? Nemůžete přece dostat důtku, když máte omluveno lékařem. Pokud máte zdravotní problémy (můžou být psychické) lze požádat ředitele o individuální výukový plán (do školy se chodí na zkoušky a co nejvíce na výuku dle vašich možností). K žádosti je dobré přiložit vyjádření lékaře.

O opakování ročníku se žádá ke konci školního roku. Rozhoduje ředitel. Důvody: a) žák na konci druhého pololetí školního roku neprospěl, nebo b) žák na konci druhého pololetí nemohl být hodnocen. Při těchto důvodech + zamítnutí opakování --- na škole končíte, přestanete být studentem. Proti zamítavému rozhodnutí se lze odvolat ke zřizovateli školy.

1.pol. máte zřejmě hotové (do 30.6. je možnost doplnit známky)

2.pol. lze doplnit do 30.9. (při neklasifikaci a pětkách)

doplněno 08.04.14 10:58:

podobný dotaz - omrkněte odpovědi https://www.poradte.cz/skola/…o-opakovani-ve-3-rocniku.html

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.