Přednáška na lékařské fakultě

Od: Datum: 03.04.14 19:50 odpovědí: 1 změna: 03.04.14 22:13

Zdravím, přemýšlím nad studiem medicíny a tak bych se chtěl jít podívat na nějakou přednášku do Lékařské fakulty univerzity Karlovy. Bohužel na jejich stránkách jsem nenašel žádný seznam přednášek, mohl by mi tu někdo poslat odkaz? Nejraději bych na nějakou přednášku z anatomie, pokud nějaká taková je

Dále se chci zeptat: Jak to funguje s těmi přednáškami? Musím se jako student střední školy někam předem zapsat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.14 22:13

Veřejné školy jsou veřejné. Na přednášky může kdokoliv. Zkus najít nějakou skupinu na FB nebo někoho známého, kdo na té škole studuje.

Jinak nevím, jestli je to dobrý nápad. Teď už je skoro konec letního semestru, takže ti vše bude připadat složité. Což si můžeš vzpomenout, že pokud někdo ze starších ročníků nechal nesmazanou tabuli a ty ses an to podívala s tím, jak je to složité a teď zti to ani nepřijde.

Nevím, jak to přímo chodí na UK, ale vstup by měl být povolen všem. Ale až si někoho najdeš, kdo ti poradí, tak by bylo nejlepší, aby šel s tebou. Na cvičení se nedostaneš, tam je jen pár studentů. Na přednášce se mezi nimi stratíš. Pokud půjde ve třídě papír s prezencí, tak ho pošleš dál, tebe se netýká.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.