Konzervatoř- Je to pravda?

Od: Datum: 01.04.14 14:40 odpovědí: 2 změna: 01.04.14 16:56

Dobrý den. Chtěla jsem bych zeplat. Je pravda, že na konzervatoř (obor divadelní) berou hlavně lidi, co jsou ještě nezpracovaní, aby si je zpracovali podle sebe? Vím, že někdo mi něco takového jednou říkal... Znám kluka se tam hlásil,který má oblovský talent na divadlo, dělá svoje představení a je ohromný, ale nevzali ho. Nikdo to nechápal... :( Všichni říkají, že konzervatoř je na nic, právě protože přetváří lidi... Prosím,nevíte jestli je to pravda?

Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 16:33
avatar

Konzervatoř přijímá jke studiu všestranně nadané děti. Děti, které se herectvím zabývaly již dříve, bývají z dřívějška nějak formovány, stylizují se do nějaké role/pozice, mohou být zaměřeny jednostranně. Toto se někomu může jevit tak, jak popisujete.

Žádná škola nikoho nepřetváří. Škola nasměruje, výběr vlastní cesty je vždy na studentech.

Střední školu ale navštěvují dospívající. Dospívání je období, v němž dochází ke značnému vývoji, což se zase někomu s krátkozrakým pohledem může jevit jako "přetváření studentů".

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.04.14 16:56

Víš, ono záleží na tom, jak udělá talentové zkoušky, pokud se to zrovna jednou nepovede, je po všem (aspoň pro tento rok).

Navíc pohled odborným okem může být jiný než tvůj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.