Zdroj v bakalářské práci

Od: Datum: 29.03.14 20:10 odpovědí: 2 změna: 29.03.14 21:09

Ahoj, píšu bakalářku a chtěla jsem se zeptat, zda můžu do zdrojů uvést i jinou bakalářku, kterou jsem se inspirovala... Samozřejmě že nechci, aby to vypadalo, že jsem to obšlehla a tak... Jen pro představu jsem se na ní koukla... Myslíte si, že je lepší ji ve zdrojích uvést a nebo že to bude vypadat blbě? Dává se tam vůbec takový zdroj? Myslím, že je čtou všichni, ale nevím, zda to tak můžu použít. Prosím poraďte, děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: edaf
Datum: 29.03.14 20:16

Jde o to, jestli ses inspirovala tak, že se ti třeba zalíbilo to téme, anebo z ní čerpáš informace. Pokud ses inspirovala jen v tom prvním smyslu, nepiš to tam, pokud ji používáš jako zdroj (což asi není zakázané), musíš ji odcitovat podle náležitých pravidel (která určitě budou někde na netu k dispozici, ale škola může mít vlatstní). Vůbec je asi lepší se zeptat na škole, než tady :)

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 29.03.14 21:09

Aby to nebyla bakalářka z citací ... ale proč nevyhledat http://search.seznam.cz/?q=citace+zdroj%C5%AF&sourceid=szn-HP

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.