Neumím pochopit otázky

Od: Datum: 29.03.14 11:08 odpovědí: 3 změna: 29.03.14 13:29

ahoj, prosím potřeboval bych vysvětlit tyhle dvě otázky. Nejde mi o vypracování, ale jen o pochopení.
1)Prostředky, které využívají jednotlivé druhy tělocvičné aktivity - nechápu ty prostředky
2)charakteristika sportu v užším a širším smyslu- nechápu ten širší a užší smysl
Moc děkuji

doplněno 29.03.14 11:13:

jen doplním, má tam být širší a užší slova smysl

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.14 11:23

U toho prvního dotazu bych řekl, že jde o to, co ke sportu potřebujete: nářadí, náčiní, speciální prostory a speciální povrchy, prostě vše, co potřebuji krom vlastního těla.

A v tom druhém případě bych skoro řekl, že pochopení otázky je součást odpovědi. Já bych se zaměřil na rozdíly mezi přímým sportováním(běh, skok, ) a činnostmi, které tak prosté nejsou. A teď bych třeba uvažoval, kam zařadid sportovní rybaření, eventuelně zda šachy, brige, atp patří mezi sporty, a tak.

Ohodnoceno: 2x

Od: mnbl®
Datum: 29.03.14 11:25

aha, moc děkuji

doplněno 29.03.14 13:25:

ale teď mi dochází, že to asi nebude to náčiní. Bude to asi něco jako ...já nevím jak to napsat, něco jako vynaložené prostředky nebo něco takovýho. Vůbec nevím.

Datum: 29.03.14 13:29

No to taky nemohu vyločit. Myslíte, jako prostředky ze státního rozpočtu, peníze od sponzorů a tak? Za úvahu to stojí, ale já napsal to, co jsem si myslel, a tenhle přístup sice nevylučuji, ale tak ůplně nadšeně bych ho nebral. V každém případě máme o čem přemýšlet.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.