Přihláška na VŠ doručení

Od: Datum: 27.03.14 18:20 odpovědí: 4 změna: 27.03.14 19:14

Ahoj, chci si podat přihlášku na JČU, ale ještě jsem neodeslala přihlášku. Přihlášky příjímaji do 30. března 2014. Když přihlášku odešlu zítra poštou doporučeně, myslíte,že jí v pondělí přijmou? Odnesla by jsem jí tam osobně, ale na sudijním oddělení jsou jen ráno a to jsem v práci. Jinak všechno už mám zaplacené. Myslíte, když dopis dojde v pondělí, že mi jí vezmou ještě?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wiky
Datum: 27.03.14 18:22

Nebo by jsem jí donesla do školy, ale tam nejsou na studijním oddělení odpoledne. Nevím komu by jsem jí tam dala.

Datum: 27.03.14 18:44

v pondělí je 31.3. ----- záleží, zda termín 30.3. počítají s odeslanými ten den (razítko pošty) nebo je to datum, do kterého musí přihláška přijít na vš. Zavolejte na studijní oddělení. Na vš lze podat přihlášku i elektronicky, odesláno ihned. V případě elektronické i přihlášky musíte mít zaplacený poplatek za přihlášení na vš, termín zaplacení bývá shodný s přihláškou, tudíž do 30.3.

doplněno 27.03.14 19:14:

paw --- myslíte, že při pátečním odeslání bude v sobotu na vš někdo na přebírání pošty?

doplněno 27.03.14 19:22:

informace k odeslání elektronické přihlášky určitě najdete na webu vš, případně fakulty kam se hlásíte. U elektronické přihlášky bývá nižší poplatek, ale to je jedno hlavně, že máte zaplaceno. Opět je důležité aby poplatek došel do 30.3. (poštou trvá delší dobu než dojde). Někde je třeba přihlásit elektronicky, ale zároveň přihlášku vytisknout a dát na studijní oddělení, jinak je neplatná. Někde zase požadují seznam literatury či potvrzení od lékaře, jinde stačí až u přijímaček. Taky můžou chtít prospěch ze sš.

Potřebujete zjistit, jaké jsou podmínky na váš obor pro podání elektronické přihlášky, na webu vš by to měli mít vše sepsané.

Ohodnoceno: 0x

Od: wiky
Datum: 27.03.14 19:14

Poplatek jsem odesla (500,-Kč). Posílala jsem ho složenkou a mám ten ústřižek, ten jin oskenuji nebo jak to chodí u elektronický přihlášky?

Od: paw®
Datum: 27.03.14 19:11

Tak to neposilej doporucene ale ajako EMS nebo balik do ruky. Tam je garance doruceni do 2. dne.

doplněno 27.03.14 19:37: Jancaak - a jo, sem spatne cetl. Mel sem.za to, ze do 31.3. Tak.elektronicky leda.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.