Stydím se před kamarádkami

Od: Datum: 24.03.14 17:40 odpovědí: 6 změna: 24.03.14 20:28

Ahoj!

Zítra máme tělesnou výchovu a škáčeme přes švihadlo...

Problém je že se hodně stydím před kamarádkami...

Nejsem totiž zrovna.. uhm.. no.. Hubená a také mi to vůbec nejde...

Nejhorší je že skáčete po jednom a všichni na vás koukají...

Nevíte, jak ten strach překonat? :(

Díky moc všem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.14 17:46

Zítra to přežiješ a do příště všem vytřeš zrak - koupíš si totiž švihadlo a budeš si doma po chvilkách skákat. A to by bylo, aby se to nespravilo. I ty špíčky půjdou pryč, a po troškách se staneš ohebnější, pružnější, ladnější. Jenom chtít, a půjde to.

Ohodnoceno: 2x

Od: klaun69
Datum: 24.03.14 18:29

Dobře, Děkuju :)

Datum: 24.03.14 17:54

Ahoj. Podívej, někdo je hubený, jiný při těle..Přesto se najdou lidé, kteří jsou i s nadváhou mrštnější třeba, než ti štíhlí. Pamatuji si na spolužačky, které byly hubenější a též jim nešlo všechno při tělocviku. Zase vynikaly jinde...Tak se tím netrap, neměj strach předem, jsi určitě šikovná zase v něčem jiném. Skákat přes švihadlo se naučíš, trénuj venku a pak překvap při tělesné výchově. V každém případě život není o tom, jak kdo umí skákat přes švihadlo. Snaha se cení a ne nadarmo se říká - co mě nezabije, to mě posílí. Neměj strach, ani trému, vždyť nejde o život...Držím Ti zítra palce!

Ohodnoceno: 0x

Od: klaun69
Datum: 24.03.14 18:30

Dobře...

Moc děkuju! :))

Datum: 24.03.14 20:25

Zrovna u skoku přes švihadlo bych neviděla problém - jak už padlo: kup si švihadlo a zkoušej to. Přece nestojí tolik. Než skávat v bytě/pokoji, kde hrozí nějaké rozbití, tak na zahradě (teď už je pěkně) nebo v chodbě - v paneláku třeba k chodbě ke sklepům, kde nechodí tolik lidí.

A rozhodně to kvůli tomu nevzdávat, nevymýšlet si důvody k tomu, aby si necvičila. Ono stačí chvíli skákat a na postavě je to vidět (pokud se etdy po tom člověk nenacpe brambůrkama a čokoládou)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.03.14 20:28

Každý jsme nějaký a štíhlost nebo hubenost ještě nemusí zmanet obratnost. Já jsem bývala (už dlouho nejsem) ve třídě jedna z nejhubenějších, ale nikdy jsem se nanaučila výmyk a šplh (na laně ani na tyči). Všechny "baculky" mne v tomto strčily do kapsy ...

Každý sport a každé cvičení chce trénink. Skákat přes švihadlo se dá za pár dnů až týdnů naučit. Neboj, zvládneš to.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.