Přestal mi fungovat program

Od: odpovědí: 6 změna:

Dobrý den,

mám program HD writer LE 1.1. na zpracovávání videí, a když jsem ho teď chtěla použít, objevila se mi tabulka s nápisem "Program přestal fungovat" a dál mě to nepustí. :( Přitom včera normálně fungoval. Co s tím? Mám ho znovu nainstalovat?

Děkuji za odpověď.

6 odpovědí na otázku

0x

Jen tak z ničeho nic asi nepřestane fungovat žádný program. je několik možností. Třeba byl ten program časově omezený, shareware a ta doba uplynula. To je u placených programů, kdy se dává nějaká doba na vyzkoušení před nákupem.

Nebo byl nainstalovaný nelegálně a měl v sobě ukryté datum, kdy přestal fungovat.

Může se i stát, jestliže bylo prováděné nějaké čištění registrů, že nějaký horlivý čistící program promazal i registry tohoto programu.

Podívej se, jestli je ten program, nebo alespoň nějaká část ještě nainstalovaná, nech prohledat PC.

A pokud ho máš legálně, je to freeware a nemá nějaké jiné omezení, klidně ho znovu nainstaluj.

0x

Jestli to včera šlo,tak se zkus vrátit v bodě obnovy před včerejší datum. To bych udělal jako první. Je to v systémových nástrojích Obnova systému.

Taky by to mohlo jít, ale pokud se program nějak zablokoval, nepomůže to.

To je jasné, ale je to jen první zkouška před složitějším bádáním.

To by fungovat mělo neb HD writer je freewarový program který panasonic dodává ke svým kamerám.Další možnost je napsat co se s compem dělo mezitím, kdy fungoval a přestal.Dále klidně přeinstalovat z CD dodaného ke kameře

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]