HAMACHI - problem s připojením

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobry den mam problem s tim že když chci na notebooku zapnout hamachi tak mi napiše : Zprosdredkujici servr zamitl vas požadavek na přibojení.

7 odpovědí na otázku

0x

Zkus Hamachi přeinstalovat.

doplněno 07.04.13 22:05:

A pročistil jsi i "zbytky" po Hamachi před opětovnou instalací? Ono je možné, že chyba je způsobena právě tímhle. Opět Hamachi odinstaluj a pak pomocí programu CCleaner PC pročisti, hlavně registry. Pak dej Start (v XP klikni na Spustit, ve Win 7 pouze do toho řádku co tam je) napiš %appdata% a enter. Otevře se ti složka a v ní najdi složku Hamachi, tu smaž. Pak Hamachi znovu nainstaluj.

doplněno 07.04.13 22:06:

A také nezapomeň po "čistce" PC restartovat.

Dělal jsem už asi 4x.

To mi už jako nikdo nic neporadí? Tak jako fakt díky no,jste parádní!

Teď je tady přítomno cca 29 registrovaných uživatelů z 12000. Představte si, že v tom čtvrt procentu zrovna není přítomen člověk, co má program jako vy a zná řešení problému. Třeba já o něm slyším poprvé. A taky je neděle večer.

Chce to trochu trpělivosti. Aspoň do zítra.

doplněno 07.04.13 22:04:

Stačí přidat příspěvek a skočí hned nahoru ;)

doplněno 07.04.13 22:05:

Tím samozřejmě myslím do tohoto vlákna. Nezakládat nové!

doplněno 08.04.13 01:46:

Jéžiš! Tak jako do teď. Prostě dáš odpovědět a něco napíšeš.

A otázka se na hlavní straně objeví mezi prvníma nahoře, protože se otázky (respektive odpovědi) skládají od posledního příspěvku ke starším.

0x

Zkus dát správu sítě(manage networks)...tě to hodí na net, tam si zkus založit účet případně se přihlásit a při přihlášení dej spojit s účtem(attace) bo tak něco ;))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]