Kde spustit online filmy

Od: Datum: 07.02.13 18:06 odpovědí: 15 změna: 08.02.13 20:13

Dobry vecer chci se zeptat kde na internetu spustit filmy aby bezeli od zacatku do konce. Za odpovedi dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 07.02.13 18:10

Zkuste Voyo.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.13 18:29

Tam se platí. Je lepší si film najít na uloz.to a stáhnout si ho. Většinou ty co jsou dobré a na koukání stačí mívají od 700MB až po 1,5GB.

doplněno 07.02.13 20:13:

mikihans: *palec*Dělám to úplně stejně.

Ohodnoceno: 2x

Od: paw®
Datum: 07.02.13 19:10

Ptala se kde spustit online. Navic pokud si clovek nezaplati kredit, tak ho chut na film prejde drive nez to stahne. Jinymi slovy se plati tez.

Datum: 07.02.13 19:38

blbost, běžné AVI se dá sledovat už během stahování. Nechám stahovat 10 vteřin, přetáhnu stahovaný soubor do VLC, dám "Play as it is" a rychlost stahování bohatě stačí na to, abych zároveň film sledoval ;)

Stačí vědět jak na to a né čekat hodinu než se film stáhne :)

doplněno 08.02.13 13:37:

třeba Firefox ukládá stahovaný soubor s koncovkou .part, ten stačí přetáhnout do programu VLC a to si s tím už poradí (a dát "Play as it is", aby to neopravovalo soubor).

Já používám Operu a ta stahuje přímo do do souboru se správnou příponou, otevření je stejné.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.02.13 12:55

Přesně VLC je na tohle super navíc já VLC používám jako hlavní kontrola, že byl film stáhnut bez chyby na 100% což takový WMP neudělá a pak se člověk v obyváku u TV by nestačil divit

Datum: 08.02.13 13:29

To je pro mě novina. To stačí pouze otevřít ten stahovaný soubor ve VLC nebo se to musí nějak nastavovat? I když nevidím tragédii si na film hodinu počkat. Cesta do kina nebo půjčovny mě vyjde stejně.

doplněno 08.02.13 13:52:

mikihans: A rychlost stahování? Já mám chrome a zdarma stahuju film 2,5Mbis/s. Jinak rychlost netu při down je 20 Mbis/s.

Ještě něco. Některé filmy tam mají napsáno sice dva kanály ale asi kodek jede v 5.1 nebo jak to tam lidi ripujou? Ne u všech, většina má opravdu jen dva. Dá se to nějak poznat z parametrů nebo kodeku co jsou u toho filmu napsány? Ty názvy neberu jako relevantní, uložit si to tam může pod kterýmkoli názvem.

Datum: 08.02.13 14:22

Otevřeš si adresář kam se ti stahuje film a přes VLC otevřeš ten druhý (světlejší ikonu souboru s ted nevím jakou koncovkou) a dáš přehrát asi se tě to prvně zeptá jestli přehrát tak jak soubor je dáš OK a sleduješ a stahuješ online.

Datum: 08.02.13 17:01

Ernie... film stahuješ rychlostí 2,5 MB/s (Mbyt/s) a rychlost netu na donw straně budeš mít 20 Mbit/s. 1byt=8bitů takže to je OK...

Datum: 08.02.13 17:37

Když už tak ne "byt" ale "byte" ;)

Datum: 08.02.13 19:21

jj :)

Datum: 08.02.13 20:11

Většina přehrávačů tuto informaci poskytuje, například v BSplayeru pravý klik -> Audio -> Audio streams, ve VLC ctrl+I -> Codec. Zároveň většina přehrávačů, pokud nedetekuje výstup na hdmi nebo spdif, kam by to v 5.1 ac3 nebo dts mohla pouštět, to převede na stereo (nebo to, co je ve win nastaveno jako výstup).

V solidně psaných názvech jsou video (x264) i audio (ac3, dts) kodeky uvedeny.

Datum: 08.02.13 14:18

Voyo = 1500 titulů (placených)

Uloz.to = 28.000.000 souborů (obrazně a zadarmo)

Tady není co řešit

Datum: 07.02.13 19:02

youtube tě neuspokojuje?

Datum: 08.02.13 20:13

Když stahuju z uložto tak používám pro stahování Free rapid downloader. Mohu stahovat několik souborů najednou anemusím čekat až jeden stahnu. Navíc stahuji rychleji než přímo. Což je velká výhoda. Film o velikosti cca 700MB stahnu za cca 20 minut.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.