Obnova windows 7?

Od: Datum: 07.02.13 17:45 odpovědí: 4 změna: 07.02.13 18:56

Zdravim mám pc uplně v prdel*** a potřeboval bych ho obnovit jenže já blb neudělal základní bitovou kopii ani žádnou zálohu když sem pc koupil no a k pc mi dali CD recovery jenže ho nemužu najít a tak se chci zeptat když si to stahnu někde z netu to recovery na win7 jestli to pujde vubec obnovit?a případně kde se to dá stáhnout dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: milanho*
Datum: 07.02.13 17:57

Stačí najít obraz win7 a vypálit ho, nebo vytvořit bootovatelný flashdisk

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.13 17:59
Mrknete ve spravci disku, zdali nemate recovery partition. Z te jde obnova taktez.
Ohodnoceno: 0x

Od: sos*
Datum: 07.02.13 18:56

a toho správce discku najdu kde nikde ho tu nemám?*ee*

Od: sos*
Datum: 07.02.13 18:54

Dekuju no zkoušel jsem udělat botovací flash disk a i pamětovku a stejnak když sem dál botovat tak se nedělo nic (flešku i pametovku jsem naformatoval)pak mam nejakej program co by měl udelat botovací cd s iso obrazu když ale připojim obraz tak to hodí chybu že je to špatněj format přitom program je na iso stavěný,, takže skusim mrknout do toho správce a případně asi vypalím ten obraz na cd jen nevím zda to dělám správně u win7 jsem ještě nepřeinstalovaval ale bude to asi stejný jako u xp že?prostě dám bios a spustim botování a pak už jen instalace no ale největší gol co jsem četl někde na foru že prej u win7 jde zadat klíč jen jednou a pak už je neplatný není to blbost?radši se ptám zda pc vyčistit nebo reinstalovat mám veliké problémy je zasekanej má problémy se spouštěním a je zavirovanej atd atd když a pak nejde spustit dam poslední obnovu a viry jsou zase z5 takže proto chci obnovit do základu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.