Jak stáhnout hudbu z youtube do pc?

Od: Datum: 07.02.13 08:28 odpovědí: 7 změna: 07.02.13 21:12

Nevyznám se v tom a možná se zeptám blbě ale jak z tohoto vytvořím zvukovou stopu do Pc abych si jí pak mohl třeba dát do Mp3 přehrávače?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 07.02.13 08:46
avatar

Uplně nejjednodušší je vložit adresu toho videa sem . Do rámečku, kde je pro příklad už vložena adresa jiného videa na You tube. Vložíte tam adresu svého videa a kliknete na Convert video . Nahoře vám vyskočí odkaz, kliknete na Download , zvolíte Uložit soubor a OK .

Jedina pro někoho podstatná nevýhoda tohoto řešení, je, že si nemůžete vybrat kvalitu konverze. Začínají už na 128kBit/s.

Zkuste a uvidíte jestli vám to bude stačit.

doplněno 07.02.13 08:50:

Dík. *hi*

Ale já spíš říkám poučený laik.:D

doplněno 07.02.13 08:53:

Jinak samozřejmě jsou na to i speciální programy, ale toto je pro dost lidí nejschůdnější cesta.

Pokud vám to nebude z nějakého důvodu stačit, tak napište. Vždycky se tu najde někdo, kdo bude vědět a poradí ten správný program.

doplněno 07.02.13 08:54:

Nejdřív vyzkoušejte. Ať nechválíte den před večerem.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nicknevim*
Datum: 07.02.13 08:49

Hmmm...vy jste odborník, takže děkuju moc vyzkouším.

Od: nicknevim*
Datum: 07.02.13 08:53

jste hvězda!

Od: radil*
Datum: 07.02.13 09:00

pěkný den, nejlepší je si nahrát něco z nějakého zařízení a to potom nahrát do pc, v pc můžete potom předělat na mp3. Například, diktafony nebo nahrávače v mobilech, nebo jiné nahrávače, které mají mikrofon. Samozřejmě jde o to, co chcete nahrávat. Pokud se Vám jedná jenom o stažení něčeho z youtube, to znamená videa, pak z toho videa vyndat zvukovou stopu a tu potom dát do mp3, tak v podstatě musíte udělat to, co jsem už vlastně napsal. Je to ale jenom ubohé kopírování toho, co už někdo udělal. Dále mohu jenom ještě napsat, že cokoli se "předělává" na pc, vždycky vyjde horší kvalita osekaná počítačem. Někdy to nemusí vadit, ale u kvalitní hudby to vadí skoro vždy. mp3 mají vždy osekané výšky a basy. Nehledě na nula a jedničkovou metodu a kodekové převody, kde jsou další ztráty. Takže mnoho lidí ví, že v podstatě nejlepší jsou nahrávače buď kazetové nebo kotoučové. I kazeta má v sobě pásek na který se nahrává analogový signál. Ještě existuje poměrně hodně lidí, kteří rozeznají kvalitní analogový zvuk a digitální zvuk. Takoví lidé bývají dost často úplně háklivý na digitální zvuk. Digitální zvuk jim řeže uši a mozek. Bývají to dost často umělci, hudebníci, lidé, kteří pracují s hudbou a zvukem, přirozeně a správně citlivý lidé. Navíc, někdy je opravdu požitek slyšet krásnou hudbu. Nikdy Vám nic nenahradí jakákoli nahrávka opery, jako když jste osobně v opeře a zapojujete oči, uši a vidíte, jak z toho mají úžasný zážitek i ostatní, kteří jsou s Vámi okolo a prožívají stejnou atmosféru.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicknevim*
Datum: 07.02.13 17:14

Děkuji...tak mě napadá jestli je tedy pásek kvalitnější než CD? nevím..každopádně děkuju

Datum: 07.02.13 18:46
avatar

Gramodeska ano.

Hudba z youtube nahraná z bedniček počítače na stole do diktafonu určtě ne :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 07.02.13 21:12
avatar

radil: No vy jste teda expert.
Nejdřív napíšete "nejlepší je si nahrát něco z nějakého zařízení a to potom nahrát do pc, v pc můžete potom předělat na mp3. Například, diktafony nebo nahrávače v mobilech, nebo jiné nahrávače, které mají mikrofon" (což je mimochodem to samé jako byste kamerou natáčel obraz v televizi, což nikdy nedopadne kvalitně) a pak napíšete "že cokoli se "předělává" na pc, vždycky vyjde horší kvalita osekaná počítačem".
Ale podle té vaší první věty nejdřív nekvalitně (přes repráky a mikrofon) nahrajete nekvalitní zvuk z Youtube a pak ho nekvalitně převedete do mp3. Což je ta vaše "horší kvalita osekaná počítačem".
...
A pak se rozepíšete o kvalitách analogu a nekvalitách digitálu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.