Je můj mobil napojen k odposlechu?

Od: Datum: 09.12.12 19:53 odpovědí: 9 změna: 10.12.12 09:15

Dobrý večer jsem ted u známé na návštěvě a všimla jsem si toho,že občas mě zavolá neznámé číslo i když ho nevemu ukáže se příchozí hovor aktivovan. Jsem opravdu sledována?vytočila jsem to číslo které je na pc a ozvál se mě tam chvílkový ton ale nevím proč pomůžete mě a pokud jsem jak to udělat abych nebyla?co vše kdybych byla mohou vědět?jsem slušná a nechápu to děkuji

doplněno 09.12.12 19:54:

a dá se zjistit na koho jsem?

doplněno 09.12.12 20:10:

Mám Samsung GT S 5220 probíhá to tak,že mě vždy do týdne zavolá neznámé číslo a i když to nevemu ukáže se příchozí hovor aktivován. Zkoušela jsem i ten kod že když se tam ozve neexistující je to vše v pořádku.Ale mě se ozývý zhruba 7 sekundový jak na faxu

doplněno 09.12.12 20:12:

když dám ten křížek 43 křížek ukáže se mě čekající hovor deaktivováno

doplněno 09.12.12 20:32:

Nechová.Ted jsem to zkoušela u druhých to hvězdička křížek 43 křížek a u druhých to jde v pohodě.

doplněno 09.12.12 20:36:

když zadam ten kod ukáže se čekající hovor deaktivováno

doplněno 10.12.12 11:04:

Tak proč se u ostatních mobilů při zadání kodu * křížek 43 křížek objeví u mě čekající hovor deaktivováno, a u druhých aktivní pro hovory .a když jsem zadala to číslo na odposlech tak se mě tam neobjevilo neexistující ale dlouhy ton? nechápu to

doplněno 10.12.12 11:07:

já ho dostala proto se bojím zda je ten mobil v pořádku a skutečně ho neodposlouchávají chápeš to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.12 19:56

Jediná rada: prověř si to policii měšťáci by ti mněli pomoci.

Ohodnoceno: 2x

Od: ursus*
Datum: 09.12.12 19:57

Takhle odposlech neprobíhá.

Ohodnoceno: 0x

Od: juldab*
Datum: 09.12.12 20:02

Nabylo by od věci napsat pár informací. Typ mobilu , operátora atd.

doplněno 09.12.12 20:04:

Jinak zkusit *#43# a odeslat a to vam vypíše stav služby příchozích hovorů

doplněno 09.12.12 20:33:

u koho zjištíš

1 pokud máš paušál tak máš faturu.

2 pokud předplatný tak snad víš komu platíš pokud to nevíš tak podle prvních tří čísel tveho telefonního čísla. A pokud nevíš ani to tak na zkus zavolat někomu at ti číslo ukáže. Pokud nemáš kredit tak že nemůžeš volat tak na to je sofistikouvanej postup, kterej když tak popíšu.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 09.12.12 20:22

A neznámým číslem myslíte číslo neveřejné, nebo jen číslo, jehož majitele neznáte? Pokud je správně druhá možnost, zkuste se podívat sem: http://www.kdovolal.cz/

Jinak, možná hloupá otázka, ale jeden nikdy neví: nechová se váš telefon stejně, ať vám zavolá kdokoli?

Od: buss®
Datum: 09.12.12 21:03

A to si myslíte, že odposlouchavající zavolá? Ano, dá se to odposlouchávat, operátor aj. Mobil je přece vysílač. První mobily odposlouchávat nebyl problém.

Datum: 10.12.12 07:50

Budete se divit ale určitý druh odposlechu doopravdy takto funguje. U chytrých telefonů to je tak že když zavolá určité předem nastavané číslo tak telefon udělá silent autoanswer a dokonce to umí vypnout osvětlení displaye a vymazat se ze seznamu provedených hovorů. U tohoto samsungu který je takový polochytry (má spustu funkcí jako např. mobilní stopař, falešnej hovor atd) by to fungovalo na principu baby monitoringu kterej by se zapínal jednoduchou javou nebo změnou firmwaru ( možná to má jako skrytou funkci již v normálním) Tady to ale neumí vymazávat seznam hovorů. Mezi náma na aukru koupíte za par stovek GSM krabičku přesně s touto funkcí tzn přijme silent autoansver z určitého čísla a seznam hovorů tam vůbec není.

Datum: 10.12.12 08:39

"Je můj mobil napojen k odposlechu?"

tak určitě

Od: bmbx®
Datum: 10.12.12 09:03

Netrpí tady někdo stihomamem? :D

doplněno 10.12.12 09:25:

Tazatelka píše ...jsem slušná, nechápu to... tak čeho se proboha bojí? :D

Datum: 10.12.12 09:15

To že trpím stihomanem ještě neznamená že mě nesledujou. Ale vážně třeba je nevěrná svýmu starýmu a von to nějak zařídil.

doplněno 10.12.12 09:40:

Každej si pod slovem slušný představuje něco jinýho. To není otázka obav ale třeba má na někoho podezření a chce mu to dokázat. Ale jak říkám člověk by musel vědět aspon operátora ( jestli to není nějaká jeho služba) Kdyby třeba odposlouchávali mě tak by se dozvěděli kolik jsem toho vypil sněd a jinak se poměl a to by mě spíš záviděli.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.