Nová podoba E-mailu - přeposlání

Od: Datum: 07.11.12 09:23 odpovědí: 8 změna: 07.11.12 11:12

Známý se mne zeptal, jak má přeposlat došlou zprávu, když nemá na novém E-mailu kolonku přeposlat? Můžete mu poradit, Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 07.11.12 09:42

já tam kolonku přeposlat mám.při otevření emailu na středu nahoře

Od: lego®
Datum: 07.11.12 09:51

Trochu se rozepis. Takhle to je jak kdyz napisu ze mi nejdou zavazat boty a po 10 otazkach napisu ze mam boty na zip.
Jakej pouziva postovni program?
Nebo mejl ovlada pres web? Jakej je poskytovatel emailu?

Datum: 07.11.12 10:04

Outlook expres

Seznam.cz e-mail

Od: lego®
Datum: 07.11.12 10:37

A nechybi jenom panel nastroju? Kdyz tuknes na mejl pravym tlacitkem tak moznost preposlat je?

Od: ladaadal*
Datum: 07.11.12 10:04

S těmito informacemi se opravdu nedá nijak pracovat. Co vím, tak snad vše, s čím jsem se setkal tam tlačítko přeposlat mělo. Může to být předat dál, přeposlat, přesměrovat nebo něco takovýho.

Datum: 07.11.12 10:13

Zkusím přidat obrázek, jde to špatně číst ale přesto je vidět, že kolonka přeposlat tam není.

Od: ladaadal*
Datum: 07.11.12 10:12

V Outloku si to možná odmáznul .Stačí kliknout pravým tlačítkem na liště, dát vlastní a tam najít tlačítko předat dál (v záložce "akce". A pokud je přímo v novém Seznamu, tak jakmile označí zprávu, objeví se mu tlačítka " odpovědět, odpovědět všem a přeposlat ".

doplněno 07.11.12 10:15:

No - sem s ním.*smich*. Ten už tady měl být dávno.*ee*

doplněno 07.11.12 11:14:

Tak možná do třetice všeho dobrého*dril*

Datum: 07.11.12 11:12

Na poprvé se obrázek nezdařil, tak snad teď.

doplněno 07.11.12 11:23:

Nedaří se obrázek odeslat, ozvu se po návštěvě u známého, vyzkouším rady .Zatím díky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.