Proč to nehraje přes sluchátka?

Od: Datum: 09.12.12 15:27 odpovědí: 9 změna: 09.12.12 19:54

Dobrý den, poslouchala jsem na noťase písničky přes sluchátka a najednou to hrálo bez sluchátek normálně. Nevíte někdo co s tím prosím? Mám to zastrčené, správně dané, ale vůbec to nehe hrát přes sluchátka.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.12 15:34
Nejspíš špatný kontakt, zkuste jackem trochu zavrtet v ntb.
Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 09.12.12 15:34

Zkus jiná sluchátka - je možné, že ´chcíply´...

doplněno 09.12.12 15:59:

Pak má pravdu Mikihans - a je vadný konektor... Budeš muset do servisu - pokud nemáš v okolí šikovného kutila...

Datum: 09.12.12 15:37

Většinou je přepínání repro/sluchátka v notebooku řešeno mechanickým přepínačem přímo v jacku. Někdy se prostě stane, že se pokazí. Já už si jednou musel jack vyměnit, naštěstí nebylo těžké sehnat mezi vyřazenými nefunkčními notebooky ten stejný a funkční. Ale samotná výměna chce velkou opatrnost s horkovzduchem...

Ohodnoceno: 1x

Od: ninan
Datum: 09.12.12 15:38

Vyzkoušela jsem jiné - nic. Víc to zastrčila a také nic :(

Datum: 09.12.12 18:35

Musí si nainstalovat ovladač zařízení,pokud ti zařízení nefunguje.V panelu zařízení a tiskárny mám seznam všech zařízení které jsou nějak připojeny k počítači.Pokud je zařízení nefuknční mělo by se ti v jeho nastavení zobrazit že nepracuje správně.V takovém případě k němu musíš nainstalovat ovladač(co to je sám nevím ale když jsem to já udělal fungovalo to)Poku se ti tam zobrazuje jiný důvod chyby zkus prozkoumat nápovědu a podporu.

Upozornění od sys strejc 09. 12. 2012 21:39:55
Když nevím, neradím! *zed*

Datum: 09.12.12 19:05

Ovladač na sluchátka? Děláš si (_!_)?

doplněno 09.12.12 19:09:

Vzhledem k tvým vědomostem radši ani neraď.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.12.12 19:07

milý Komický lorde, myslím že tvoje přezdívka tě plně vystihuje :)

Od: juldab*
Datum: 09.12.12 19:48

Pozor vono jak to píše to zni blbě, ale některý notebooky mají v ovladači zvukové karty vypínač vystupu do sluchátek respektivně mají přepínáč nezávislý na jacku. Ted mám tady jeden dell kterej to zrovna má. Až vyměním display tak se na to podívám a napíšu druh zvukový karty.

doplněno 09.12.12 19:49:

Jo a chtěl jsem říct že to jde jenom ve W7. Ovladače pro XP to nemají.

Od: bmbx®
Datum: 09.12.12 19:54

To se mi nezdá, rozbití mechanického spínače se nestává najednou, to odpojování ve zdířce jacku odpojuje reproduktory a zapojuje sluchátka elektronicky možná je chyba tam.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.