Jak spustit Windows vs vir

Od: Datum: 06.02.13 23:22 odpovědí: 5 změna: 07.02.13 12:19

DObrý den jak na pc kde je windows vista pustím MS_DOS při náběhu pc? pač když mi pc najede na plochu tak mám vir a nejde s tím nic dělat .Jak tedy MS-DOS pustím při startu pc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.13 23:23

MS DOS nijak nespustíš, protože ve Vistách není nijak obsažen

doplněno 06.02.13 23:23:

nouzový režim nepomáhá? (před samotným nabíháním WIN mačkat F8)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.02.13 00:34

MsDOS můžete spustit z bootovací diskety nebo z bootovacího CD starší verze Windows.

Další možností, jak se do PC dostat, je použití "živého" CD některé linuxové distribuce.

Ohodnoceno: 1x

Od: rv
Datum: 07.02.13 05:28

Pro tento případ je vhodné si vyrobit bootovací CD/DVD s antivirem. Já používám Avira, návod je na jejich stránkách http://www.avira.com/en/support-for-home kde si stáhnete rescue CD. Záleží na viru, zda toto lze provést i ze zavirovaného PC.

Ohodnoceno: 0x

Od: brunclik*
Datum: 07.02.13 11:57

Tím MS DOS myslíš Nouzový režim s příkazovým řádkem? Sice jsem to nikdy nemusel použít, ale není to částečně jako MS DOS?

Ohodnoceno: 0x

Od: lolik*
Datum: 07.02.13 12:19

je to vi policie čr takze po najeti do win nic nejde dělat a nouzový režim taky nejde

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.