Nefunguje zvuk,nelze nainstalovat ovladače

Od: Datum: 10.01.10 15:52 odpovědí: 5 změna: 11.01.10 12:19

Zdravím, jednoho krásného dne se rozhodl počítač stávkovat tak jsem kompletně zformátoval HD a nainstaloval znovu Win XP, kodeky, ovladače všeho možného, a celkem vše fungovalo, až na ovladače zvuku. Ve správci zařízení mám u multimediálního zvukového adaptéru žlutý vykřičník. Když se pokusím nainstalovat ovladač tak vždy těsně před dokonením instalace se PC restartne. Fakt už nevím co s tím..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: perda*
Datum: 10.01.10 18:35

Jak ovladače instaluješ, přes pomocný SW, nebo přímo ze Správce zařízení? Co máš za zvukovku, případně základní desku je-li zvukovka integrovaná? Zkus stáhnout a nainstalovat jiné, ideálně novější ovladače.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: corsair*
Datum: 10.01.10 22:25

Instalaci ovladačů jsem zkoušel nikolika způsoby. Jednak při spuštění pc mi systém automaticky nalezl nový hardware a nabídl instalaci ovladačů, pak jsem musel odkliknout spuhlas s instalací ovladačů bez digitálního podpisu Microsoft. I druhý způsob, instalace jakéhokoliv jiného ovladače(přímo z www.realtek.com nebo stahuj apod.)nebyl úspěšný, protože buďto se ovladače neprojevily a vše bylo při starém, nebo se opět pc na konci instalace samo od sebe před dokončením restartovalo..

Datum: 10.01.10 18:36
avatar

Odkud bereš ty ovladače?
Mám takovou zkušenost, že po reinstalaci je PC němý (ve Správci zařízení žlutý vykřičník) a musím nainstalovat zvukové ovladače z CD pro základní desku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: corsair*
Datum: 10.01.10 22:26

Mno nemůžu dohledat CD...

Datum: 11.01.10 12:19
avatar

Ovladače stáhni ze stránek výrobce základní desky (pokud je zvukovka integrovaná)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.