Jak nejlepe vyčistit monitor

Od: Datum: 06.01.14 14:28 odpovědí: 7 změna: 06.01.14 18:42

mám moc špinavý monitor u notebocku a nechci ho poškodit,nevím jestli je vhodná okena nebo něco jiného

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.14 14:49

vlhký papírový kapesník.

jakákoli chemie je zbytečná

Ohodnoceno: 1x

Od: bmbx®
Datum: 06.01.14 14:49

Okena a podobné přípravky na sklo jsou v pohodě, v kombinaci s měkkým hadříkem, nejlépe mikroutěrkou. Před aplikací monitor pro jistotu opráším štětcem z toho nejhoršího.

doplněno 06.01.14 14:54:

Chemie je zbytečná pokud jsou na monitoru prskance a kýchance, jakmile jsou na něm mastné otisky, tak vlhký papírový kapesník je prd platný. A lepší je mikroutěrka v papírovém kapesníku mnohem jednodušeji ulpí částice takových nečistot, kterou není problém povrch poškrábat, sice naznatelně, ale každým čištěním se to může zhoršit, až to bude znatelné.

Od: astik
Datum: 06.01.14 15:40

Já na to používám "opticlean" - je určen pro brýle, cd, notebooky, monitory a jsem s tím spokojená ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 06.01.14 15:59

Není to zbytečné mít další přípravek? Okenu nebo podobné věci snad máte běžně, tak na co ještě opticlean, je snad v něčem vyjímečný? Nejspiš v ceně za stejný obsah :-D

Od: fribble*
Datum: 06.01.14 16:12

Protože jsem brejlovec, používám stejné vlhčené ubrousky od optika jako na brýle.

Od: zabu
Datum: 06.01.14 16:43

Ubrousky "Screen wipes".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.